Allahindlus! -11%

Great Dixteri Istutuslabidas 42cm käepidemega

Original price was: 83.00 €.Current price is: 73.99 €.

Transport ainult kulleriga

Laost otsas

Tootekood: 4044-210775 Kategooriad: , , ,

Eriti mugav lühikese varrega istutuslabias

Kuna enamus istutstöid tehakse aias naguni põlvili käte ja jalgadega, siis on selline lühikese varrega istutuslabidas äärmiselt mugav ja praktiline. Kitsa labaga on istutusaukude kaevamine palju mugavam kui pika varrega tavalise labidaga. Eriti just randmete koormus on oluliselt väiksem selle labidaga töötamisel. Käepide lubab kasutada labidat mõlema käega ja lühem käepide annab suurema kontrolli töötamisel võrredes suure labidaga. Kalde all oleva labida laba teeb august mulla välja võtmise lihtsamaks. Tõeliselt asjalik abivahend igasuguseteks istutustöödeks.

Samuti mugav abivahend püsilille mätaste jagamisel ja ümberistutamisel. Suurepärane töötamiseks kohtades kus täismõõdus labidas oleks pikk ja kohmakas, kus pikk vars jääks lihtsalt okstesse kinni.

Sneeboer & Zn on traditsiooniline Hollandi tööriistafirma, mis on teinud kvaliteetseid aiatööriistu juba aastast 1913. Sneeboer & Zn teeb peamiselt roostevabast terasest käsitsi sepistatud aiatööriistu, mille eluiga on vähemalt üks inimpõlv. Mis teeb aga nende toodangu väga eriliseks ja on teinud nad maailmakuulsaks on nende rakenduslikud uuendused. See tähendab, seda, et leiutajad üle maailma on lisanud oma uuendusi nende tootevalikusse. Vahel väga uuenduslikud lahendused, vahel üsna väikesed leiutised aga nad teevad aiatöö tegemise ja tööriista kasutamise palju mugavamaks.

Tehnilised andmed:

  • Tööpea laius: 12,5 cm
  • Tööpea pikkus: 14 cm
  • Käepideme pikkus: 42 cm
  • Kogupikkus: 56 cm
  • Käepideme materjal: Saarepuu
  • Kaal: 0,6 kg

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: