Allahindlus! -13%

Great Dixteri kaevehark 42cm käepidemega

Original price was: 85.00 €.Current price is: 73.99 €.

Transport ainult kulleriga

Laost otsas

Tootekood: 5061-210775 Kategooriad: , , ,

Eriti mugav lühikese varrega kaevehark

Kuna enamus istutstöid tehakse aias naguni põlvili käte ja jalgadega, siis on selline lühikese varrega kaevehark pinnase ettevalmistamiseks äärmiselt mugav ja praktiline. Põlvili olles saad lühikese varrega hargile avaldada palju kergemine survet kui väikese käsihargiga. Nii hoiad oma randmeid liigse koormuse eest ja saad töö kergemini tehtud. Hargi terad võimaldavad kobestada ja rohida mugavalt ka kitsastes kohtades kuhu pstiasendis suure hargiga ligi ei pääse. Väga mugav lahendus.

Samuti väga mugav tööriist peenrakastides ja kõrgpeenardes töötamisel. Peenrakasti mullapind on nagunii juba kõrgem. Tõeliselt asjalik abivahend igasuguseteks istutustöödeks.

Sneeboer & Zn on traditsiooniline Hollandi tööriistafirma, mis on teinud kvaliteetseid aiatööriistu juba aastast 1913. Sneeboer & Zn teeb peamiselt roostevabast terasest käsitsi sepistatud aiatööriistu, mille eluiga on vähemalt üks inimpõlv. Mis teeb aga nende toodangu väga eriliseks ja on teinud nad maailmakuulsaks on nende rakenduslikud uuendused. See tähendab, seda, et leiutajad üle maailma on lisanud oma uuendusi nende tootevalikusse. Vahel väga uuenduslikud lahendused, vahel üsna väikesed leiutised aga nad teevad aiatöö tegemise ja tööriista kasutamise palju mugavamaks.

Tehnilised andmed:

  • Tööpea laius: 12 cm
  • Tööpea pikkus: 14 cm
  • Käepideme pikkus: 42 cm
  • Kogupikkus: 62 cm
  • Hargi piide arv: 4
  • Käepideme materjal: Saarepuu
  • Kaal: 0,62 kg

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: