Allahindlus! -21%

Isekastev taimekonteiner Berberis Uno- anthracite 18+9L

Original price was: 63.50 €.Current price is: 49.99 €.

Transport ainult kulleriga

Saadaval järeltellimisel

Suuremahulised veemahutiga taimekonteinerid seeriast Berberis. Konteineri all on kastmisveemahuti, kust taimed saavad juurtega ise sobivas koguses vett võtta.

18L pinnasemahuti + 9L veemahuti

See on spetsiaalselt Sulle loodud kasvukonteiner, kui tahad kasvatada omale tomateid, kurke, herneid, ubasid ja teisi vilju ilma porise peenra peal möllamata. Sobib nii ilutaimede ja kompositsioonide kui köögiviljade kasvatamiseks. Konteiner sobib ühtmoodi hästi aeda, terrassile ja rõdule ning kasvuhoonesse.

Konteineri all on rattad, tänu millele on liigutamine eriti lihtne. Konteineril on mugavad tõstmise sangad ning kinnituskohad kui on vaja konteinerile kinnitada taimetugesid.

Konteineri suur pluss, lisaks automaatsele kastmisele on tema mobiilsus ehk ära kasvanud taimedega konteineri saad kiiresti lükata esiplaanilt ära ja asendada teisega. Kui herned on valmis ja söödud lükkad tema asemele verandal esiplaanile näiteks paprikate, tsillide või tomatitega konteineri.

See on nagu kompaktne peenar koos automaatse kastmisega. Peenar puhtust armastavale ja liikuvale kaasaegsele perenaisele. Võid rahulikult puhkusele sõita ja sinu taimed saavad vahepeal kenasti hakkama.

Peamised omadused

  • Mõõtmed: 39 x 45 x 35 kõrgus cm
  • Konteineri pinnase osa maht 18 L
  • Kastmisosa veemahuti osa maht 9 L
  • Kaal 2,6 kg

avaleht algus lisavarustus tarvikud

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: