Allahindlus! -12%

Istutuskühvel Maubach

Original price was: 53.50 €.Current price is: 46.99 €.

Postitus 1-3 tööpäeva jooksul

Laos

Istutuskühvel Maubach sobib nii hobiaednikule kui profikasutajale

Tootekood: 4017-140250

Istutuskühvel Maubach loodi Georg Arendsi poolt, kes oli samanimelise kuulsa aiandi rajaja. Aasta oli siis 1888 kui Georg pani saksa linnas Wuppertal-Ronsdorfis aluse oma töökojale ja aiandile, mis hilisematel aastatel kogus suurt tuntust. Tema aretatud kümned püsilillede hübriidid võitsid paljudel lillenäitustel üle terve Euroopa arvukaid medaleid.

Kuskil 1920ndate paiku lõi Georg selle istutskühvli millel oli mitmeid märkimisväärseid eelised tavalise kujuga istutuskühvlite ees. Laiem, lamedam ja kitsenev kühvli tera teeb istutusaugu kaevamise palju lihtsamaks ja samal ajal saad augu servad täpselt vajaliku kujuga vormida. Ja kui su käsi peaks kasutamise ajal libisema, siis lame serv hoolitseb selle eest, et su käsi vastu teravat serva viga ei saaks.

Istutuskühvel Maubach on koos saarepuust käepidemega.

Sneeboer & Zn on traditsiooniline Hollandi tööriistafirma, mis on teinud kvaliteetseid aiatööriistu juba aastast 1913. Sneeboer & Zn teeb peamiselt roostevabast terasest käsitsi sepistatud aiatööriistu, mille eluiga on vähemalt üks inimpõlv. Mis teeb aga nende toodangu väga eriliseks ja on teinud nad maailmakuulsaks on nende rakenduslikud uuendused. See tähendab, seda, et leiutajad üle maailma on lisanud oma uuendusi nende tootevalikusse. Vahel väga uuenduslikud lahendused, vahel üsna väikesed leiutised aga nad teevad aiatöö tegemise ja tööriista kasutamise palju mugavamaks.

Selles saad kohe ise lähemalt veenduda kui tutvud meie valikuga

Luba endale parimat

Tehnilised andmed:

  • Tööpea laius: 12 cm
  • Tööpea pikkus: 15,5 cm
  • Käepideme pikkus: 14 cm
  • Kogupikkus: 31 cm
  • Käepideme materjal: Saarepuu
  • Kaal: 300 g

 

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: