Allahindlus! -19%

Kasvukomplekt Chilli&Paprika- täiskomplekt koos seemnetega

Original price was: 13.50 €.Current price is: 10.99 €.

Postitus 1-3 tööpäeva jooksul

Laos

Tootekood: 16291498 Kategooria:

Kõik hinnas kasvukomplekt ürditaimede kasvatamiseks

Komplekti kuulub:

  1. 10 ümmargust kasvupotti mõõduga 6cm
  2. 2x 1 Liitrist Pop Up külvimulda
  3. 4 seemnepakki (2x tsilli ja 2x paprika)
  4. 5 seemnesildi pulka mis on samas mugavad külvipulgad
  5. Juhend

Kasvata stiilselt omale maitsetaimed ja ürdid

Stardikomplekt sisaldab kõike vajalikku alustamiseks ja samuti 4 erinevat pakki tsilli ja paprika seemneid. Tsilli ja paprika annavad toitudele värskust ja erksust ning toovad toidu enda maitse paremini esile. Samuti on meile põhjamaalastele suvel vürsti vaja, et talvel külmale paremini ja tervelt vastu pidada. Ideaalsed kasutamiseks nii salatites ja suppides kui pitsades, pirukates ja kastetes. Ja muidugi liharoad ja.. palju muud. ..On aeg külvama hakata.

Naudingut saad ka juba taimede külvamisest ja kasvatamaisest endast kuna protsess ise on põnev jälgida.

 

Kaasas olevad kasvupotid on ideaalsed külvamiseks ja kasvatamiseks. Nad on tehtud 100% turbavabalt (säästame Eesti rabasid) ning on täielikult kõdunevad.

Lase pressitud kasvumullal vastavalt juhistele veega paisuda ning täida seejärel potid servani ning vajuta kergelt kokku nii, et mullapind jääb potiservast ca 1 cm madalam. Nii on mugavam kasta. Heledad seemned külva otse mullpinnale. Tumedad seemned külva külvipulgaga ette tehtud aukudesse ja kata kergelt mullaga. Pane potid kandikule, külvikasti või minikasvuhoonesse. Seejärel hoia mulda niiskena kuni seemned idanevad ja taimed tärkavad. Ära samas üle kasta, et seemikud liigniiskuses ei hukuks.

Kaasas olevad külvipulgad on universaalsed tööriistad. Peale seemnete külvamist kasuta neid samu külvipulki siltide paigaldamiseks. Võid kasutada taimkotte ja kirjutada veekindla vildikaga peale taime nimed.

Kõige parem oleks värskelt külvatud potid panna sooja ja valgesse kohta aga mitte otse päikese kätte. Võid kasutada julgelt minikasvuhoonet kus on oma valgustus ja soojendus sees. See annab võimaluse külvata ka juba väga vara kevadel kui valgust veel napib või kui korteri aknad avanevad põhja suunas.

Kohe kui seemikud on kasvatanud tugeva varre võid istutada nad ümber eraldi pottidesse, otse peenrasse või rõdukasti. Ümberistutamiseks kasuta jällegi külvipulka, millega saad töö tehtud ilma noori taimi vigastamata. Kasta taimi vahetult enne istutamist.

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: