Allahindlus! -17%

Klaaspudeli vaakumventiilid, 5tk

Original price was: 32.50 €.Current price is: 26.99 €.

Postitus 1-3 tööpäeva jooksul

Laos

Tootekood: 69560/5 Kategooria:

Spetsiaalselt klaaspudelitele loodud vaakumtihendid. Kasutamiseks koos Takaje vaakumpumbaga või Takaje vaakumi käsipumbaga.

Pakendis 5 tihendit

Sobib igasugusele standardse kaelaga klaaspudelile. Saab vaakumsulgeda nii suure vaakumpumbaga kui väikese käsipumbaga.

Takaje vaakumpumbal on maailmas unikaalne ja patenteeritud süsteem, mis võimaldab igasuguses- nii uues kui kasutatud klaastaaras luua vaakumi, mis soodustab toiduainete säilimist. See võimaldab kõiki metallkaanega klaaspurke ja klaaspudeleid uuesti tasuta kasutusele võtta. Lihtsalt pane soovitud vedelik, mahl jne pudelisse, sulge vaakumsüsteemiga ja säilita riiulil.

Olgu kilepakendis või klaasanumas, pikendab vaakumpakendamine toiduainete säilivusaega 3 kuni 5 korda. Takaje vaakumpumbaga on juba komplektis kaasas 2 purgi sulgemise tihendit. Täiendavalt saad juurde hankida 5-pakkides.

NB Pudeli tihendit saad kasutada palju kordi uuesti. Kui oled purgi tühjendanud ja enam tihendit seal ei vaja, siis lihtsalt eemalda tihend ja kasuta uues kohas.

Vaakumpakendamine Tre Spade Takaje vaakumpumbaga

Vaakumpakendamine annab sulle võimaluse pikendada värske toidu säilimist kuni 3 korda. Samuti hoiad toidu pealt kokku kuna enam ei lähe toitu raisku. Külmutatud toidu puhul saad näiteks külmunud liha säilitada kuni 3 aastat ilma külmkapi peale energiat kulutamata.

Takaje vaakumpakendamise süsteem võimaldab säilitada väga palju erinevaid toiduaineid vaakumkottides aga samuti korduvakasutusega klaastaaras nagu pudelid ja purgid. Klaastaara vaakumpakendina kasutamise tehnoloogia on Tre Spade unikaalne leiutis.

Aegade algusest saadik on inimesed otsinud võimalusi toidu säilitamiseks selleks, et ellu jääda. Küll on kasutatud soolamist ja sügavkülmutamist ja nüüd vaakumpakendamist. Vaakumpakendamine annab säilitamisele uue mõõtme kuna võimaldab hoida kokku suures koguses raha tänu toidu paremale ärakasutamisele. Enam ei lähe nii palju toitu raisku. Samas saad suurema koguse toitu säilitada väiksemate portsudena ja süüa neid alati värskelt.

Tre Spade toidukuivatid on Euroopas kõige populaarsemad ja töökindlamad toidukuivatid. Tre Spade Takaje vaakumpakendajad aga võitsid hiljuti Euroopa kõige kõrgema 2014 disaini auhinna.

Takaje vaakumpakendajad

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: