Allahindlus! -18%

Kõbla Royal Dutch

89.99 

Transport ainult kulleriga

Laost otsas

Tootekood: 2252-112252 Kategooriad: , ,

Hästi tasakaalustatud roostevabast terasest teraga Kõbla Royal Dutch

Sobib nii hobiaednikule kui profikasutajale

Tootekood: 2252-112252

Kõbla Royal Dutch on loodud koostöös kuulsa inglise roosiaretajaga John Scarman. Sündinud viljakas koostöös Taani ja Inglise aednike ning Hollandi tööriistameistrite poolt.

Kõpla tera erikiline kuju on katsetamise ja testimise tulemusena saadud parim lahendus ka kõva ja savise pinnase jaoks. Tavalise sirge teraga kõpla kasutamisel on probleemiks, et kõbla tera on raske pinnasesse vajutada ja kogu umbrohi takerdub kõpla tera külge ja takistab tööd. Selle tulemusena peab kõblat tihti puhastama ja teritama ja ka siis ei lõika tera kõiki juuri korralikult läbi.

Selle kõpla puhul on nii esimene kui tagumine serv hammastega ja tera on suunatud väikese nurga alla maapinna poole, mis lihtsustab kõpla pinnasesse vajutamist. Kasutamisel liigutakse selg ees jättes endast maha koheva kõblatud pinnase. Selg ees liikudes välistame ka oma jalgadega uue umbrohu külvamise pinnasele.

Pikk ja sirge vars välistab kummardamise ja sellest tulenevad seljavalud. Kaarjad terad suurendavad lõikepinna suurust 35% võrra ja see konsentreerib energia maasse sisenemeisele, mis teeb kasutamise eriti kõva pinnase puhul palju lihtsamaks. Teravad lõiketipud teevad umbrohu täpse kõplamise teiste taimede vahelt lihtsamaks. Tera töötab mõlemas suunas ehk kasutades edasi-tagasi liikumisel eemaldatakse umbrohtu mõlemas suunas. Käepideme otsas on mugav käepide- sellest hoides on mugav avaldada survet ilma kätt väsitamata ja vesiville tekitamata. Kogu vars ja käepide on soojast ja vastupidavast saarepuust.

Lisaks kõikidele nendele headele omadustele kaalub kogu tööriist ainult 900 grammi, mis on oluliselt kergem kui kõik teised kõplad- täpne ja tõsine kasutamine on kergem ja vähem väsitav.

Royal Dutch kõbla auhinnati 2013 aastal “RHS Chelsea Flower Show aasta tööriistaks”.

 

Sneeboer & Zn on traditsiooniline Hollandi tööriistafirma, mis on teinud kvaliteetseid aiatööriistu juba aastast 1913. Sneeboer & Zn teeb peamiselt roostevabast terasest käsitsi sepistatud aiatööriistu, mille eluiga on vähemalt üks inimpõlv. Mis teeb aga nende toodangu väga eriliseks ja on teinud nad maailmakuulsaks on nende rakenduslikud uuendused. See tähendab, seda, et leiutajad üle maailma on lisanud oma uuendusi nende tootevalikusse. Vahel väga uuenduslikud lahendused, vahel üsna väikesed leiutised aga nad teevad aiatöö tegemise ja tööriista kasutamise palju mugavamaks.

Selles saad kohe ise lähemalt veenduda kui tutvud nende valikuga.

Luba endale parimat. Elame ainult üks kord.

Tehnilised andmed:

  • Tööpea laius: 12,5 cm
  • Tööpea pikkus: 12 cm
  • Käepideme pikkus: 145 cm
  • Kogupikkus: 165 cm
  • Käepideme materjal: Saarepuu
  • Kaal: 0,95 kgKõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: