Allahindlus! -12%

kokkupandav aedniku ja pookimise nuga

Original price was: 45.50 €.Current price is: 39.99 €.

Postitus 1-3 tööpäeva jooksul

Laos

Tootekood: 3820 Kategooriad: ,

Karastatud terasest mugava käepidemega aedniku nuga

Sobib silmastamiseks, pookimiseks ning erinevateks aiatöödeks

Karastatud teraga aianoad 3820 ja 3750 vastavad profikasutajate kõrgeimatele nõuetele. Tera on sepistatud kõrgkvaliteetsest eriterasest ja karastatud. Tänu sellele on noa tera väga vastupidav ning püsib kaua teravana. Tera on käsitsi teritatud ja poleeritud, mis tagab parimad lõikeomadused. Ergonoomilised käepidemed ning vasest kinnitused garanteerivad hea käeshoidmise ja suure kasutusmugavuse. Kõik noad on ilusas läbipaistvas pakendis

 

Saksa Berger kaubamärk on nii Euroopas kui maailmas tuntud juba aastast 1919, kui eriti mugavate ja kvaliteetsete aiatööriistade tootja. Seniajani toodetakse aiatööriistad Euroopas, nende Saksamaa Wuppertali tehases. Materjalidest asutatakse ainult kõige vastupidavamaid materjale nagu roostevaba teras, valualumiinium, puit ja teised.

Iga aednik teab kui oluline on omada head tööriista. Tööriistu võib olla igasuguseid aga alati on mõned lemmikud aiakäärid, oksakäärid või saag mida tahame kasutada. Nad on mugavad, nad meeldivad meile. Lihtsalt eelistame neid.

Tegelikult peaks kõik tööriistad olema sellised mida on alati hea kasutada ja mis ei kurna käsi. Profikasutajad teavad samuti hästi kui suur on vahe lihtsalt tööriistal ja heal tööriistal. Hea tööriist ei väsita ka pika tööpäeva jooksul nii palju kui lihtsalt tööriist.

Luba endale parimat!

Tehnilised andmed:

  • Tera on karastatud terasest
  • Vasest kinnitused
  • Roostevabast terasest tera pikkus : 60 mm
  • Kaal: 70 g
  • Kogupikkus lahtiselt: 16 cm

 

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: