Kõrvahargi varjupaik- bioloogiline kahjurite kaitse

23.95 

Postitus 1-3 tööpäeva jooksul

Laost otsas

Tootekood: 380 Kategooriad: , ,

Kõrvahargid on väga tõhusad abilised lehetäide, punase kedriklesta ja teiste kahjurputukate vastu kuna söövad nende mune ja vastseid suurtes kogustes. Kuna kõrvahargid tegutsevad öösiti, siis ei sega neid ka sipelgad, kes lehetäisid karjatavad ja kaitsevad.

Lehetäid ja eriti punane kedriklest võivad olla väga tüütud kahjurid, kui nad võimust võtavad aga kõrvahargid saavad nendega suurepäraselt ilma mürke kasutamata hakkama. Sinul on vaja ainult kõrvahargid abivajavate taimede juurde meelitada. Olgu selleks marjapõõsas, magus murel või kasvuhoone taimed.

Kõrvahargiga seostub küll igasuguseid rahvajutte aga need tulenevad peamiselt tema kentsakast välimusest. Nad on päris mõistlikud loomad ja teevad hea meelega sinuga koostööd. Nendesse keraamilistesse torudesse koguneb päevaseks puhkuseks kuni sadu kõrvaharke, et siis öösel jahtu pidada. Sinul on vaja ainult need varjupaigad taimede juurde panna või siis teiste taimede juurde ümber tõsta.

Kõrvahargi torude paigalduse asukoht:

Paigalda kõrvahargi torud äralõigatud oksaköndile põõsas, varjulisse kohta ca 5-10cm kõrgusele maapinnast. Teised torud võid jaotada põõsaste ja puude vahel laiali. Juurvilja peenarde või roosipeenra äärde võid selleks ka eraldi oksakese maasse torgata ning toru selle otsa panna. Nii, et toruke jääks ca 3-5cm kõrgusele maapinnast. Peaasi jälgi, et torud ei satu liiga päikese kätte. See neile ei meeldi.

Puhastamine ja kontroll:

Nad ei vaja mingit kontrolli ega puhastamist ning võib välja jätta aastaringselt

Material:

SCHWEGLER õhku läbilaskev ja pikaealine puit-betoon

Komplekti kuulub:

3 kõrvahargi varjupaikka ehk toru

Värvus:

pinnase värvi

Mõõdud:

Ø 6 cm x kõrgus 10 cm

Kaal: 0,6 kg

 

 

 

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: