Allahindlus! -20%

Kuldnoka Pesakast 3S

Original price was: 53.99 €.Current price is: 42.99 €.

Postitus 1-3 tööpäeva jooksul

Laos

See kuldnoka pesakast on viimased paarkümmend aastat enam vähem standardiks kujunenud nii Euroopas kui ameerikas ja Kanadas.

NB Saime pesakasti mudeleid 3S ja 3SV väga piiratud koguse. Terve Eesti peale ainult üks kaubaalus. Kui soov on osta kindlasti kohe ära sest nii nagu kogus on müüdud läheb toode uuesti lukku.

See sobib paigaldamiseks ühtviisi asulasse, elumaja juurde aeda kui pargi ja metsamassiivi. Pesakastil on väga avar pesakamber (14cm läbimõõdus) ning 45mm suurune lennuava, mis tagab pesa sisemuses rohkem valgust.

Lisaks kuldnokkadele asustavad seda pesakasti veel: puukoristajad (müürivad osa avast ise kinni väiksemaks), suur-kirjurähn ja väike-kirjurähn, must kärbsenäpp, hall kärbsenäpp ja teised.

Kuldnoka pesakast 3S meelitab linde Sinu aeda, viljapuuaeda või parki. Ta on tehtud äärmiselt tugevast ja vastupidavast patenteeritud SCHWEGLER puit-betooni massist , mis koosneb 100% looduslikest komponentidest. Pesakasti materjal ja tootmise viis tagavad, et ta ei tõmba kokku, ei kõdune ega mädane, ei leki vett ega lase tuult läbi ning ei vaja aastakümneid mitte mingisugust hooldus.

Kuna pesakast on nii vastupidav ja pikaealine, siis pakub ta suurepärast väärtust oma hinna kohta. Pesakast on soe ja vihmakindel pesitsemise ajal ning samas jahe ja mugav noortele lindudele kasvamise aeg. Pesakast 3S võib uhkustada tõelise rekordiga– nimelt on ta pikaajaliste registreeritud pesitsemise uuringute alusel toonud aedadesse ja lasknud pesitseda üle kahe korra rohkem linde kui tavalised puust pesakastid. Linnud tunnevad sellises pesakastis ennast palju turvalisemalt ning stabiilsed tingimused kaitsevad nii mune kui noorlinde.

Kõik pesakastid tulevad komplektis koos riputuskinnituse ja spetsiaalse Schwegleri alum. naelaga.

 

Pesakasti paigalduse asukoht:

Puudel või hoonetel

Puhastamine ja kontroll:

Lihtne puhastada ja kontrollida tänu eemaldatavale esipaneelile

Material:

SCHWEGLER õhku läbilaskev ja pikaealine puit-betoon

Komplekti kuulub:

  • Eemaldatava esipaneeliga pesakast
  • Galvaniseeritud terasest kinnitus- metsanduse poolt heaks kiidetud
  • Alumiinium nael – metsanduse poolt heaks kiidetud

 

Lennuava suurus:

• Ø 45 mm

Kes asustavad seda pesakasti:

Kuldnokk, puukoristaja, suur-kirjurähn, väike-kirjurähn, must kärbsenäpp, hall kärbsenäpp

Pesakasti kaal: 4,4 kg

       

 

 

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: