Külvikast Minikasvuhoone S Color 29x19x19cm

6.99 

Postitus 1-3 tööpäeva jooksul

Laos

Tootekood: 10094101 Kategooria:

Mugavaim viis seemnete külviks ja ettekasvatamiseks

Toiduainetele turvalisest (PAH-vaba) plastikust minikasvuhoone, külvikast. Kompaktne. Ideaalne mõõt aknalaual kasvatamiseks.

Minikasvuhoone on mitmes erinevas värvitoonis – sinine, punane, valge, tumehall- aga värvitoon saab pakkimisel olema juhuslik.

Loo taimedele sobiv mikrokliima otse toas või aknalaual. Ideaalne kõikide seemnete külvamiseks ja ettekasvatamiseks- maitsetaimed, lilled, juurviljad jne.

Minikasvuhoones saad luua taimedele sobivad kasvutingimused valguse, soojuse ja niiskuse osas. Disainitud nii, et kondensniiskus ei tilguks taime lehtedele vaid jookseb tagasi põhja. Põhjas on lohud tablettidele ning drenaazi sooned kastmisvee parimaks jaotuseks. Läbipaistvas ning purunemiskindlas katuses on ventilatsiooniavad.

Ideaalne kasutamiseks koos kookosekiust paisuvate tablettidega või biolagunevate istutuspottidega.

  • Mõõdud: 29 x 19 x 19 cm
  • Ventilatsiooniga ja purunemiskindel katus
  • Väga tugev ja stabiilne
  • Saadaval 4 värvitoonis

Kasutamine: Meie minikasvuhoonega saab igas kodus kasvatada vajalikke maitseaineid, lilletaimi või juurvilju. Lihtsalt täida valitud suurusega minikasvuhoone kas paisuvate tablettidega või kasvu substraadiga täidetud biolagunevate istutspottidega. Niisuta substraati piisavalt ning külva seemned. Niisuta uuesti. Pane minikasvuhoone kaas peale ja valmis. Edasipidi jälgi et taimekesed saavad piisavalt õhutamist ja niiskust. Vajadusel lisa täiendav valgustus.

 

 

 

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: