Allahindlus! -23%

Lilleseemnesegu “Liblikate saar” 100g

Original price was: 12.95 €.Current price is: 9.99 €.

Postitus 1-3 tööpäeva jooksul

Laos

Tootekood: FlowerMix_4993 Kategooriad: , , ,

Lilleseemnesegu “Liblikate saar”

Ühe- ja mitmeaastaste lillede ja kõrreliste segu “Liblikate saar” kasvab 100-150 cm kõrguseks. Liblikatele väärtuslik elupaik. Sisaldab lisaks aasalilledele ka ristikut ja kõrrelisi. Liigirikas lillesegu meelitab ligi erinevaid kasulikke putukaid ja eriti liblikaid. Taimed pakuvad liblikatele munemisel väärtuslikku kaitset ja tagavad koorunud röövikutele rikkaliku toiduvaru. Värvirikas õiteparadiis kogu suveks.

Kuna paljud looduslikud niidud on kadunud või põllumaadeks muudetud, siis on ka liblikaid, kimalasi ja linde, kes aasadest sõltuvad palju vähem kui veel kümmekond aastat tagasi. Külva oma aeda peenrasse või kasvõi muru hulka natuke lilleaasade lilli. Nii meelitad oma aeda palju erinevat liiki liblikaid, kimalasi ja linde. Nii lisad oma aeda ka üldist elurikkust.

Kasutusjuhend

Lillesegu “Liblikate saar” külvata aprillis-mais päikesepaistelisele kohale, huumuse- ja toitaineterikkasse ning vett hästi läbilaskvasse pinnasesse. Külvata aprillist juunini. Idaneb 14-21 päeva. Õitseb juulist oktoobrini.

Lillesegu sobib huumuse- ja toitaineterikkasse, päikesepaistelisele või poolvarjulisele kasvukohale. Valmistage külvipind ette ja külvake segu ühtlaselt pinnale. Rehitsege 1-2cm sügavuselt pinnasesse. Vajutage mullapind kinni ning hoidke pind niiskena. Seemned idanevad erineva kiirusega. Kaitske külvipinda lindude eest. Kauni tulemuse saavutamiseks jälgige pakendil soovitatud külvimäära. 100 g piisab 100 m² katmiseks.

Külvikulu 100g = 100 m².

Kaal: 100 g

 

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: