Allahindlus! -23%

Lilleseemnesegu “Metsik loodus” 100g

Original price was: 12.95 €.Current price is: 9.99 €.

Postitus 1-3 tööpäeva jooksul

Laos

Tootekood: FlowerMix_4978 Kategooriad: , , ,

Lilleseemnesegu “Metsik loodus”

Ühe- ja mitmeaastaste aasalillede lilleseemnesegu. Kõrgus kuni 120 cm. Meelitab ligi mesilasi ja kasulikke putukaid.

Kuna paljud looduslikud niidud on kadunud või põllumaadeks muudetud, siis on ka liblikaid, kimalasi ja linde, kes aasadest sõltuvad palju vähem kui veel kümmekond aastat tagasi. Külva oma aeda peenrasse või kasvõi muru hulka natuke lilleaasade lilli. Nii meelitad oma aeda palju erinevat liiki liblikaid, kimalasi ja linde. Nii lisad oma aeda ka üldist elurikkust.

Kasutusjuhend

Ühe- ja mitmeaastased poolkõrged lilled sobivad hästi loodusliku lilleaasa tegemiseks. Värvilised lillesaared rõõmustavad läbi suve ja ka järgneval aastal. Kasulikud putukad nagu mesilased, kimalased ja liblikad armastavad aasalillede õietolmu ja nektarit.

Lilleseemnesegu sobib huumuserikkasse, päikesepaistelisse kuni poolvarjulisse kasvukohta. Valmistage hoolikalt ette külvipind ja külvake segu ühtlaselt pinnale. Rehitsege 1-2 cm sügavuselt pinnasesse. Vajutage mullapind kinni ning hoidke pind niiskena. Seemned idanevad erineva kiirusega. Kaitske külvipinda lindude eest. Kauni tulemuse saavutamiseks jälgige pakendil soovitatud külvimäära. Eemaldage kevadel pärast tärkamist liiga tihedad taimed, et üksikud taimed saaksid paremini areneda. Pakist piisab 100 m² katmiseks. Idaneb 14-21 päeva vähemalt 12°C juures.

Külvikulu 100g = 100 m².

Kaal: 100 g

 

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: