Allahindlus! -19%

Nahkhiire universaalne suur koloonia pesakast 1FS

Original price was: 245.50 €.Current price is: 199.95 €.

Transport ainult kulleriga

Laos

Tootekood: 133/7 Kategooriad: ,

Nahkhiirte uus universaalne pesakast 1FFH sobib suurepäraselt erinevate liikide nahkhiirte suviseks kolooniaks ja järglaste kasvatamiseks.

See mudel on väga populaarne suurte nahkhiire kolooniate poolt. Ta pakub palju vaba ruumi suurearvulise suvise koloonia jaoks. Nahkhiired on väga sotsiaalsed olendid ja siin on neile palju ruumi. On erinevad kohad nii imetavatele noortele emadele kui teistele.

Suvine pesitsemine :

Universaalne pesakast on ideaalne varjupaik kõikidele Eestis elavatele nahkhiire liikidele. Erinevate pesitsemisosade innovatiivne sisekujundus tagab nahkhiirtele ideaalsed kliimatingimused nii varasuviseks ajaks kui hilissügiseks.

Kitsas sissepääsuava annab mgavatele nahkhiirtele täiendava turvalisuse kiskjate ja muu segamise eest. Sooniline sisepind teeb isegi väga noorte ja kogenematute nahkhiire poegade liikumise kergeks.

Siseruumid on tehtud sobivaks kõikide peamiste Eestis elavate nahkhiireliikide pesitsemiseks ja elamiseks. Nii nagu ilm muutub, saavad nahkhiired valide endale sobivaima koha pesakastis, mis tagab vajaliku sisekliima.

 

Pesakasti paigalduse asukoht:

Puutüvedel, mastidel, kõrgetel kohtadel. 4 kinnitustuge tagaseinas tagavad pesakasti stabiilse ja turvalise kinnituse ka tuulise ilmaga kõrgetel kohtadel.

Parim paigalduskõrgus on 3 kuni 5 m maapinnast.

Nahkhiired vajavad pidevalt mitmeid pesitsemise ja puhkepaiku. Isegi terved kolooniad kolivad mõne päeva tagant erinevate kohtade vahel, vahel isegi iga päev. Seepärast on hea paigaldada piirkonda mitmeid pesakaste korraga moodustades kastide grupi. Niimoodi tõstame pesakastide asustamise tõenäosust ja tagame nende pikaajalise kasutamise nahkhiirte poolt.

Nahkhiired eelistavad, et lennuteed nende pesakastide poole oleks avatud. Jälgi, et segavaid oksi või muid takistusi ei jää vahetult pesakasti ette. See kiirendab oluliselt pesakasti kasutusele võtmist nende poolt.

Puhastamine ja kontroll:

Tänu eemaldatavale esipaneelile on lihtne kontrollida ja puhastada

Material:

SCHWEGLER õhku läbilaskev ja pikaealine puit-betoon.

Ronimispinnad on tehtud karedast vastupidavast puidust. Kinnitusklamber on roostevabast terasest.

Komplekti kuulub:

  • Universaalne pesakast 1FS koos eemaldatava esipaneeliga
  • Galvaniseeritud riputuskaar- metsanduse poolt heakskiidetud lahendus
  • Alumiinkumist naelad- metsanduse poolt heakskiidetud lahendus

Värvus:

Must

Pesakasti mõõdud:

Välismõõdud on ca: Kõrgus 44 cm x väline läbimõõt 28 cm

Kes asustavad seda pesakasti:

Erinevad nahkhiire liigid

Pesakasti kaal: ca 10 kg

 

 

 

 

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: