Allahindlus! -15%

Oksakäärid alasiga kuivanud ja kõvale puidule 1902

Original price was: 56.50 €.Current price is: 47.99 €.

Postitus 1-3 tööpäeva jooksul

Laos

Tootekood: 1902 Kategooriad: ,

Alasiga oksakäärid eriti kõva ja kuivanud oksa lõikamiseks. Tänu kleepumiskindlale terakattele suurepärased käärid vaiguse okaspuu lõikamiseks.

Need Bergeri profiseeria alasiga oksakäärid teevad kuivanud ja kuivade oksade lõikamise kergeks ja mugavaks. Mugavalt saad lõigata kuni 15mm paksusi täiesti kuivi ja eriti kõvasid oksi. Ja seda ilma käsi liialt koormamata. Samuti on need okakäärid erakordselt mugavad vaiguse puidu nagu kuuse- ja männiokste lõikamiseks. Selle teeb võimalikuks kleepumiskindel kate teral.

Saksa Berger kaubamärk on nii Euroopas kui maailmas tuntud juba aastast 1919, kui eriti mugavate ja kvaliteetsete aiatööriistade tootja. Seniajani toodetakse aiatööriistad Euroopas, nende Saksamaa Wuppertali tehases. Materjalidest kasutatakse ainult kõige vastupidavamaid materjale nagu roostevaba teras, valualumiinium, puit ja teised.

Iga aednik teab kui oluline on omada head tööriista. Tööriistu võib olla igasuguseid aga alati on mõned lemmikud aiakäärid, oksakäärid või saag mida tahame kasutada. Nad on mugavad, nad meeldivad meile. Lihtsalt eelistame neid.

Tegelikult peaks kõik tööriistad olema sellised mida on alati hea kasutada ja mis ei kurna käsi. Profikasutajad teavad samuti hästi kui suur on vahe lihtsalt tööriistal ja heal tööriistal. Hea tööriist ei väsita ka pika tööpäeva jooksul nii palju kui lihtsalt tööriist.

Luba endale parimat!

Valikus on ka eraldi väiksema disainkäepidemega käärid naistele. Head kasutamist!

Peamised omadused:

  • Alasiga oksakäärid eriti kõva oksa lõikamiseks
  • Roostekindel tera töötlus
  • Kleepumiskindla kattega terad
  • Vahetatavate teradega mudel (vahetada saab nii ülemist kui alumist tera poolt)
  • Ergonoomiliselt disainitud käepide mugavaks kasutamiseks
  • Fiksaator lukustuseks vahepealsesse tööasendisse, et käärid ei avaneks peente oksade lõikamiseks liiga laiali. Kaitseb kätt väsimuse eest.

Tehnilised andmed:

  • Maksimaalne mugavalt lõigatava oksa läbimõõt: 15 mm
  • Kaal: 270 g
  • Pikkus: 195 mm

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: