Allahindlus! -19%

Pesakast 2M/FT 32mm avaga- roheline

Original price was: 65.50 €.Current price is: 52.99 €.

Laos

Tootekood: 113 roheline Kategooriad: , ,

Pesakast 2M on töötatud välja spetsiaalselt era-aedadesse ja puuviljapuu aedadesse paigaldamiseks kuna teda saab kinnitada otse viljapuu okstele ega vaja suuri puid. Samuti on 2m pesakast tänu rippuvale asendile kassi- ja kiskjakindel.

Selle pesakasti haudumiskambri diameeter on 12cm.

Vabalt rippuv kinnitusviis ja kooniline katus teevad sellest mudelist kasside ja nugiste suhtes väga hästi kaitstud pesakasti. See on väga populaarne ja praktiline pesakast era aedadesse ja eriti viljapuu aedadesse kuna teda saab riputada otse okstele. Aedades ja viljapuu aedades ei ole tihti kõrgeid puid vaba tüvega ja nii on oksale kinnitus seal väga mugav. See pesakasti mudel ei ole mõeldud otse puutüvele kinnitamiseks.

Selle pesakasti ja mudeli 1B esipaneelid on omavahel asendatavad. Erineva lennuava suurusega esipaneelesaab kombineerida, et sobituda antud piirkonnas enim pesakohti vajavate liikide vajadustega.

Kuna 2M mudel on suhteliselt massiivne, siis on ta ka stabiilne ega kõigu praktiliselt üldse isegi suure tuulega. Nii ei häiri iga liikumine lindude rahu ega sega pesitsemist.

Pesakasti paigaldus:

FT riputusraam kinnitatakse puutüvele turvalise alum. naelaga ning pesakast riputatakse puutüvest eemale hoidvale aasale.

 

Puhastamine ja kontroll:

Lihtne puhastada ja kontrollida tänu eemaldatavale esipaneelile

Material:

SCHWEGLER õhku läbilaskev ja pikaealine puit-betoon

Komplekti kuulub:

  • Eemaldatava esipaneeliga pesakast
  • Galvaniseeritud terasest ja puuraamiga FT kinnitus- metsanduse poolt heaks kiidetud

Lennuava suurus: 32 mm

Kes asustavad seda pesakasti:

Rasvatihane, Sinitihane, Salutihane ehk Sootihane, Musttihane, Tutt-tihane, Lepalind, Puukoristaja, Must Kärbsenäpp ja Kaelus Kärbsenäpp, Väänkael, Põldvarblane ja Koduvarblane, nahkhiired.

Pesakasti kaal: 3,9 kg

 

         

 

 

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: