Allahindlus! -20%

Pesakast 3SV ovaalse avaga – varjulistesse kohtadesse

Original price was: 53.99 €.Current price is: 42.99 €.

Postitus 1-3 tööpäeva jooksul

Laos

Tootekood: 125 Kategooriad: , ,

Suurema lennuavaga pesakast varjulisematesse kohtadesse panemiseks.

Sobib kõikidele väikelindudele ja nahkhiirtele.

Tänu suuremale lennuavale pääseb pesaruumi rohkem valgust ka pimedas metsa sees või võsastikus. Sobib samahästi ka lagedale alale.

Pesakast 3SV on paksu turvasissepääsuga. Sellesse pesakasti ei saa sisse ükski kiskja. Kui aias või metsas on palju kärpe, nugiseid ja oravaid, siis võib eelistada seda mudelit.

See väikelindude pesakast on viimased paarkümmend aastat enam vähem standardiks kujunenud nii Euroopas kui ameerikas ja Kanadas.

See sobib paigaldamiseks ühtviisi asulasse, elumaja juurde aeda kui pargi ja metsamassiivi. Pesakastil on väga avar pesakamber (14cm läbimõõdus) ning 34mm suurune lennuava, mis tagab pesa sisemuses rohkem valgust.

Väikelindude pesakast 3SV meelitab linde Sinu aeda, viljapuuaeda või parki. Ta on tehtud äärmiselt tugevast ja vastupidavast patenteeritud SCHWEGLER puit-betooni massist , mis koosneb 100% looduslikest komponentidest. Pesakasti materjal ja tootmise viis tagavad, et ta ei tõmba kokku, ei kõdune ega mädane, ei leki vett ega lase tuult läbi ning ei vaja aastakümneid mitte mingisugust hooldus.

Kuna pesakast on nii vastupidav ja pikaealine, siis pakub ta suurepärast väärtust oma hinna kohta. Pesakast on soe ja vihmakindel pesitsemise ajal ning samas jahe ja mugav noortele lindudele kasvamise aeg. Pesakast 3SV võib uhkustada tõelise rekordiga– nimelt on ta pikaajaliste registreeritud pesitsemise uuringute alusel toonud aedadesse ja lasknud pesitseda üle kahe korra rohkem linde kui tavalised puust pesakastid. Linnud tunnevad sellises pesakastis ennast palju turvalisemalt ning stabiilsed tingimused kaitsevad nii mune kui noorlinde.

Kõik pesakastid tulevad komplektis koos riputuskinnituse ja spetsiaalse Schwegleri alum. naelaga.

 

Pesakasti paigalduse asukoht:

Puudel või hoonetel

Puhastamine ja kontroll:

Lihtne puhastada ja kontrollida tänu eemaldatavale esipaneelile

Material:

SCHWEGLER õhku läbilaskev ja pikaealine puit-betoon

Komplekti kuulub:

  • Eemaldatava esipaneeliga pesakast
  • Galvaniseeritud terasest kinnitus- metsanduse poolt heaks kiidetud
  • Alumiinium nael – metsanduse poolt heaks kiidetud

 

Lennuava suurus:

• Ø ovaalne ava 32×45 mm

Kes asustavad seda pesakasti:

Sobib paljudele väikelindudele. nagu puukoristaja, must kärbsenäpp, hall kärbsenäpp, koduvarblane, põldvarblane, rasvatihane, sinitihane, tutt-tihane, salutihane ja nahkhiired

Pesakasti kaal: 4,8 kg

       

 

 

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: