Pesakast porrile 2B

47.95 

Laost otsas

Tootekood: 141 Kategooriad: , ,

Porr on Eestis laialt levinud lind. Porr eelistab pesakasti millel on otsekontakt puutüve ja koorega. Need kaks mudelit 2B ja 2BN on tegelikult maailmas ainukesed porrile tõesti sobivad pesakastid.

Porrile sobib pesakast, millel on kareda puutüvega hea kontakt. Puudena sobivad  tamm, mustlepp, pappel, haab, mänd, pirnipuu ja õunapuu.

Porrid saavad tänu oma teravale nokale puukoore vahelt kätte kõik väiksemad putukad nagu ämblikud ja põrnikad. Pesakastil olevad kaks ava kummalgi pool on täpselt porrile sobiva suurusega ning kaitsevad nende pesa igasuguste kiskjate nagu näiteks nugise ja kärpide eest.

Puukoristaja pesakaste on kaks mudelit 2B ja 2BN. Erinevates metstüüpides ja eri kohtades eelistavad porrid vahel rohkem ühte mudel vahel teist. Kuna seda on raske ette ennustada, siis soovitame paigaldada võrdne arv mõlemaid mudeleid. Järgnevatel aastatel selgub millist mudelit rohkem eelistatakse või eelistataksegi mõlemat võrdselt.

Pesakasti paigalduse asukoht:

Porri pesakasti peaks paigaldama pudele, mille tüve läbimõõt on umbes 25-30cm. Selles vahemikus on pesakastil kõige tihedam kontakt puutüvega.

Puhastamine ja kontroll:

Mudelit 2B on lihtne puhastada ja kontrollida tänu eemaldatavale esipaneelile. Mudel 2BN kontrollimiseks tuleb traatkinnitus tüve ümber avada.

Material:

SCHWEGLER õhku läbilaskev ja pikaealine puit-betoon

 

 

Pesakasti mõõtmed:

Välismõõdud on kõrgus 26cm, laius 22cm ja õmbermõõt 15cm. Pesakambri mõõt on ca 8x12cm.

Kes asustavad seda pesakasti:

porr

Pesakasti kaal: 2,7 kg

       

 

 

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: