Allahindlus! -39%

Pesamaterjal lindudele- Kapokipuu pehme kiud

Original price was: 6.55 €.Current price is: 3.99 €.

Postitus 1-3 tööpäeva jooksul

Laos

Pesamaterjal kõikidele väikelindudele.

Troopilise Kapokipuu vilja ümber kasvavad kiud. Lindudele hea kasutada.

Lindudel on pesaehituseks vaja vooderdusmaterjali. Peamiselt kasutavad väikelinnud looduses saada olevaid materjale nagu loomade karvad, lambavill, sammal, udusuled jne. Pannes üles vooderdusmaterjali paketi teed lindude elu palju lihtsamaks. Nii säästavad linnud palju väärtuslikku aega kuna ei pea sobivat pesaehituse materjali kaugelt toomas käia. Märkad kiiresti kui tänulikud linnud selle eest Sulle on.

NB Täiendav pesamaterjal on vajalik nii pesakastis pesitsevatele kui kõikidele puude otsa ise pesa ehitavatele väikelindudele.

Paigalduse asukoht:

Riputa pesamaterjali depoo näiteks maja räästa alla või mujale kus ta oleks vihma eest kaitstud. Kui riputad depoo räästa alla akna lähedale, saad lindude tegevust lähedalt jälgida.

(Kapokipuu vill- peenekiuline pehme vatitaoline taimekiud, mis kasvab Ceiba puu viljade ümber. Kasutatakse laste mänguasjade ja patjate täiteks, aialindude pesamaterjali depoos jne)

NB Suurepärane võimalus on koolides ja lasteaedades riputada see depoo akna taha, et lapsed saaksid lindude tegevust jälgida.

Kasuta koos depoo raamiga

Kogus: 34 g

 

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: