Allahindlus! -12%

Profimudel Herilaste ja vaablaste stardikomplekt

Original price was: 49.95 €.Current price is: 43.95 €.

Postitus 1-3 tööpäeva jooksul

Laos

Patenteeritud pesataru herilastele.

Paljudes Euroopa riikides nagu näiteks Saksamaal ja Austrias on herilased väga range looduskaitse all. On teaduslikult tõestatud, et herilased ründavad või nõelavad inimest ainult absoluutselt enesekaitse olukorras. See tähendab, et kui neid jälitada ja pesa läheduses taga ajada. Herilase nõelamine ei ole meile ohtlikum kui tavalise mesilase torge küll aga tervisele kasulik.

Herilased toituvad õietolmust, viljadest ja puumahlast kuid oma vastseid toidavad nad ainult putukatega nagu kärbsed, parmud ja teised. Seetõttu on nad putukate loodusliku tasakaalu hoidmisel nii niidul, aias kui metsas väga olulised tegeleased. Kui herilasi peaks oluliselt vähemaks jääma saab tasakaal kiiresti häiritud ja see toob omakorda kaasa paljude kahjurputukate plahvatusliku levimise, mis kahjustab nii aedu kui metsamajandust.

Kas teadsid, et üks herilaste koloonia toidab oma vastsetele kuni 0,5kg putukaid päevas!

Schwegleri herilase stardikomplekti paigaldamine on lihtne viis aidata oma koduümbruse herilasi. Stardikomplekt on loodud paljude aastate pikkuse teaduslike uuringute tulemusena ning loob pesakastis herilastele ideaalsed klimaatilised tingimused. Pesa sissepääsuava on hoolikalt disainitud ja patenteeritud kuju ja ehitusega, mis sobib herilastele kõige paremini. Samuti hoiab lennuava eemal linnud ja hiired, kes võiksid muidu kolooniat ohustada.

Herilaste stardikomplekti pesakast on ideaalne uue koloonia rajamisel ja väiksemate herilase kolooniate asustamisel. Kui pesakoloonia aastatega suuremaks kasvab või hakkab otsima suuremat õõnsust, soovitame panna üles meie täismõõtmeline Herilase Pesakast. Üldiselt on soovitatav kasutada stardikomplekti koos suure pesakastiga.

 

Paigaldus: Paigalda kõrgusele min 1,5m päikeselisel kohale puu otsa. Vali selline koht, kus inimesed igapäevaselt mööda ei käi ning ei häiri neid. Parim kaugus suurest herilaste pesakastist on ca 10-50m.

Komplektis koos galvaniseeritud riputusaasaga.

Mõõdud: kõrgus 35cm ja diameeter 17 cm

Lennuava läbimõõt: 16mm

Kaal: ca 3,9 kg

 

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: