Allahindlus! -9%

Püsiumbrohu kõbla Wrotter

35.99 

Postitus 1-3 tööpäeva jooksul

Laost otsas

Tootekood: 8018-140250 Kategooriad: , ,

Püsiumbrohu kõbla Wrotter on spetsiaalne tööriist tugevajuureliste umbrohtude rohimiseks

Sobib nii hobiaednikule kui profikasutajale

Tootekood: 8018-140250

Elegantne ja lihtne lahendus mitmeaastaste umbrohtude vastu. Tööriista nimetus “Wrotter” tuleb vanast hollandi keelest, mis tähendab “Visa Töömees”- mis omakorda sobib selle tööriista kirjeldamiseks lihtsalt suurepäraselt.

Püsiumbrohu kõbla Wrotter on unikaalse kujuga ja täpselt rihitud nurga all oleva tera ehk peaga, mis laseb olemasolevate püsikute juurte vahelt kergesti saada kätte tülikad suurejuurelised umbrohud. Tera on kerge mulda lükata ja eemaldada suurejuurelised umbrohud ilma nende juuri läbi lõikamata. Nii saad kätte terve umbrohu koos terve juurega. Sellel tööriistal on suur eelis tavalise kõpla ees, kuna juuretükke ei jää peenrasse.

Sobib suurepäraselt ka umbrohu seemikute eemaldamiseks. Eriti suur eelis teiste rohimistööriistade ees on tal kitsastes kohtades, taimede vahel ja peenra servades kuhu suurte tööriistadega ligi ei pääse või on oht peenra taimi vigastada.

Sneeboer & Zn on traditsiooniline Hollandi tööriistafirma, mis on teinud kvaliteetseid aiatööriistu juba aastast 1913. Sneeboer & Zn teeb peamiselt roostevabast terasest käsitsi sepistatud aiatööriistu, mille eluiga on vähemalt üks inimpõlv. Mis teeb aga nende toodangu väga eriliseks ja on teinud nad maailmakuulsaks on nende rakenduslikud uuendused. See tähendab, seda, et leiutajad üle maailma on lisanud oma uuendusi nende tootevalikusse. Vahel väga uuenduslikud lahendused, vahel üsna väikesed leiutised aga nad teevad aiatöö tegemise ja tööriista kasutamise palju mugavamaks.

Selles saad kohe ise lähemalt veenduda kui tutvud valikuga.

Luba endale parimat. Elame ainult üks kord.

Tehnilised andmed:

  • Tööpea laius: 3 cm
  • Tööpea pikkus: 17 cm
  • Käepideme pikkus: 14cm
  • Kogupikkus: 31 cm
  • Käepideme materjal: Saarepuu
  • Kaal: 200g 

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: