Allahindlus! -6%

Suured oksakäärid lühikese käepidemega 46cm- 4195- Testivõitja- 35mm oksale

Original price was: 85.50 €.Current price is: 79.99 €.

Transport ainult kulleriga

Laos

Tootekood: 4195 Kategooriad: ,

Suured oksakäärid aga lühikese käepidemega – väga mugav lahendus okstele mida saaks ka väikeste kääridega lõigata aga oleks randmele liiga väsitav

Testivõitja- “Signum Test”, “Profi KWF Test”

Need lühikese varrega ja kerged kahe käe oksakäärid on täiesti uus lahendus. Kes on proovinud see armub nendesse koheselt. Temaga võid lõigata jämedaid kuni 35mm paksusi oksi aga tänu lühikestele käepidemetele on nendega väga mugav lõigata ka palju peenemaid oksi, mida muidu võiks lõigata ka väikeste kääridega. Aga..väikeste kääridega peab vahel üsna kõvasti sõrmedega vajutama, aga nendega käib see kergelt. Ja teiseks ei pea nede kääride puhul nii kaugele põõsasse ronima. Saad nii öelda natuke eemalt töötada. Soovitame soojalt proovida.

Mugavad käes hoida, libisemiskindlad käepidemed, terav ja hästi teravust hoidev tera ja kergelt liikuv ühendus. Lisame veel juurde kerge hooldamine ja raami suur tugevus.

Saksa Berger kaubamärk on nii Euroopas kui maailmas tuntud juba aastast 1919, kui eriti mugavate ja kvaliteetsete aiatööriistade tootja. Seniajani toodetakse aiatööriistad Euroopas, nende Saksamaa Wuppertali tehases. Materjalidest kasutatakse ainult kõige vastupidavamaid materjale nagu roostevaba teras, valualumiinium, puit ja teised.

Iga aednik teab kui oluline on omada head tööriista. Tööriistu võib olla igasuguseid aga alati on mõned lemmikud aiakäärid, oksakäärid või saag mida tahame kasutada. Nad on mugavad, nad meeldivad meile. Lihtsalt eelistame neid.

Tegelikult peaks kõik tööriistad olema sellised mida on alati hea kasutada ja mis ei kurna käsi. Profikasutajad teavad samuti hästi kui suur on vahe lihtsalt tööriistal ja heal tööriistal. Hea tööriist ei väsita ka pika tööpäeva jooksul nii palju kui lihtsalt tööriist.

Luba endale parimat!

Peamised omadused:

  • Sepistataud eriti kõvast terasest lõiketera
  • Roostekindel lõiketera töötlus kroomiga
  • Kleepumisvastane lõiketera tehnoloogia
  • Lõiketera alusel on hambad, mis hoiavad oksa kindlalt paigal
  • Tugevast alumiiniumi sulamist käepideme torud ja libisemiskindald mugavad käepidemed
  • Teral on mugav õlitamisava (õlitamiseks pole vaja mutrit avada ja õli ei tilgu välja)
  • Löögiamortisaator terade vahel

Tehnilised andmed:

  • Maksimaalne mugavalt lõigatava oksa läbimõõt: 35 mm
  • Kaal: 740 g
  • Pikkus: 460 mm

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: