Talveaed Pyrola 309x380cm 11,7m2

5 695.00 

Küsi täpsemat komplekti hinnapakkumist

Tootekood: 779 Kategooriad: ,

Kasvuhoone talveaia mõõdud

Kasvuhoone laius on 309cm ning pikkus on saadaval alates 309cm kuni 604cm. Katuseharja kõrgus koos alusraamiga on 275cm ning külgseina kõrgus koos alusraamiga on 205cm. Suured seina või katuseluugid tagavad hea õhuvahetuse. Iga seinavahe on umbes 75cm laiune. Kasvuhoonel on laiad vihmaveerennid ning korralikud alumiiniumist vihmaveetorud.

Paindlik ukse paigutus

84cm laiune lükanduks paigaldatakse vaikimisi otsaseina, kuid võib tellimisel paigaldada ükskõik millisele seinale. Korralik rullidel liikuv lükanduks on koos karvaste tuuletõkketihenditega ning koos lukuga. Standardukse võid soovi korral asendada või täiendada topeltuksega 2x 70cm või laia uksega 144cm.

Polükarbonaat või klaas

Kasvuhoone katteks saad valida kas polükarbonaadi või klaasi. Standardis on tugev kolmekihilise 8mm kirgas polükarbonaat. Polükarbonaadil olev No-Drop kate takistab kondensvee tekkimise ja tagab parema läbipaistvuse. Soovi korral võid valida oma kasvuhoone katteks 4mm karastatud klaasi.

Alusraam

Tugev alumiiniumist alusraam annab kasvuhoonele suurema stabiilsuse ning teeb kokkupanemise hulga lihtsamaks. Alusraam on tugevast karpprofiilist kõrgusega umbes 13cm. Alusraamil on küljes ankruvaiad, mida saab maasse kaevata või segusse valada. Sellisena võib alusraam asendada eraldi vundamendi tegemist.

RAL värvitud raam

Vaikimisi on kasvuhoone raam matt-alumiiniumi tooni kuid kasvuhoone saab tellida ka pulbervärvitult RAL toonides (9010, 8019, 5010, 7016, 6005, 3005, 6009 ja 3011).

Seda mudelit on praktikas kasutatud nii perekonna lõunatamise ja koosviibimise kohana, taimedele talveaiana kui ka näiteks fotostuudiona profifotograafidele, et kasutada maksimaalselt ära loomulikku valgust.

Kokkupanemise juhend

avaleht algus talveaiad

 

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: