Talveaed Royal 4,5×6,0m RAL pulbervärvitud valge

16 695.00 

Küsi täpsemat komplekti hinnapakkumist

Tootekood: Royal-valge Kategooriad: ,

Talveaia mõõdud

Talveaia laius on 457cm ning pikkus on saadaval  604cm kuni 830cm. Külgseina kõrgus koos 13cm alusraamiga on 215cm ning katuseharja kõrgus on 377cm. Talveaial on juba komplektis kaasas alusraam. Samuti on kaasas korralikud alumiiniumist vihmaveetorud.

Saame teha ka teatud piires eritellimusi. Näiteks lahtise otsaseinaga nii, et talveaia saab ehitada hoone fassaadi külge sissepääsuga otse elutoast. Talveaia seina kõrgus saab tõsta kui vaja. Anna meile oma soovidest teada.

NB Lisatud foto on illustreeriv ja võib detailides standardpaketist erineda

Talveaia uksed

Kaasas üks lai topeltlükanduks  2 x 140cm ja üks topelt lükanduks 2 x 70cm. Uksed on koos lukkudega. Katusel on Victorian katuseharja kaunistus. 4 katuse aknaga.

Polükarbonaat või klaas

Standardis on talveaia katteks tugev 4mm karastatud klaas kuid soovi korral saad tellida katuse 8mm polükarbonaadiga ja seinad klaasiga. Polükarbonaadil olev No-Drop kate takistab kondensvee tekkimise ja tagab parema läbipaistvuse. Polükarbonaat katusel kaitseb suvel kuumaga kõrvetava päikese eest ning tagab sees ühtlasema valguse ning temperatuuri.

Talveaia alusraam

Tugev alumiiniumist alusraam annab talveaiale suurema stabiilsuse ning teeb kokkupanemise hulga lihtsamaks. Alusraam on tugevast karpprofiilist kõrgusega umbes 13cm. Alusraamil on küljes ankruvaiad, mida saab maasse kaevata või segusse valada. Sellisena võib alusraam asendada eraldi vundamendi tegemist.

RAL värvitud raam

Talveaed on juba pulbervärvitult RAL toonides (9010, 6005, 6009, 7016, 1013, 3004, 3011, 9005, 6013 ja 1019).

Seda mudelit on praktikas kasutatud nii perekonna lõunatamise ja koosviibimise kohana, taimedele talveaiana kui ka näiteks fotostuudiona profifotograafidele, et kasutada maksimaalselt ära loomulikku valgust.

Kokkupanemise juhend

avaleht algus talveaiad

 

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: