Talveaed T-Classic 16,2m2

6 495.00 

Küsi täpsemat komplekti hinnapakkumist

Tootekood: T-classic_2 Kategooriad: ,

Elegantne T-kujuline talveaed või kasvuhoone, sobib kasutamiseks mõlemaks otstarbeks

Kasvuhoone mõõdud

Kasvuhoone on T-kujulise põhiplaaniga. Kasvuhoone ristküliku kujulise põhiosa laius on 236cm ja pikkus on 530cm. Otsaseinte laius on 236cm ja nn esiku väljaulatus on 156cm. Pindala on 16,2 m2.

Katuseharja kõrgus koos alusraamiga on 256cm ning külgseina kõrgus koos alusraamiga on 201 cm. Suured katuseluugid tagavad hea õhuvahetuse. Kasvuhoonega on kaasas laiad vihmaveerennid ja korralikud alumiiniumist vihmaveetorud. Katusel on victorian stiilis kaunistus.

Mudelil on 84cm laiune lükanduks ja 3 katuseakent.

Klaaskate

T-Classic komplekteeritakse kõik tugeva 4mm karastatud klaasiga.

Karastatud klaas on kuni 7 korda tugevam kui tavaline kasvuhooneklaas. See tähendab suuremat turvalisust montaazil ja hilisemal kasutamisel. Kui klaas peaks purunema, siis ei teki ohtlikke teravaid kilde vaid klaasipuru nagu autoklaasi purunemisel. See puru ei vigasta ning eri riku pinnast kasvuhoones.

Soovi korral saame teha eritellimusena katuse tugeva 8mm kirka polükarbonaadiga, mis hajutav meeldivalt liigset valgust ja kuumust.

Alusraam

Tugev alumiiniumist alusraam annab kasvuhoonele suurema stabiilsuse ning teeb kokkupanemise hulga lihtsamaks. Alusraam on tugevast karpprofiilist, mis annab talle eriti suure jäikuse näiteks pakasekergete eest. Alusraamil on küljes ankruvaiad, mida saab maasse kaevata või segusse valada. Sellisena võib alusraam asendada eraldi vundamendi tegemist.

RAL värvitud raam

Vaikimisi on kogu raam matt hall ehk alumiiniumi toonis. Soovi korral saab tellida kogu raami RAL standardtoonides pulbervärvituna. Standardtoonid

Vaikimisi on kogu raam matt-alumiiniumi tooni kuid soovi korral saab tellida pulbervärvitult RAL standardtoonides (1013, 1019, 3004, 3011, 6005, 6009, 6013, 7016 ja 9005). Eritellimusena saab tellida ka paljudes teistes värvitoonides.

avaleht algus talveaiad

 

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: