Talveaed Victorian 309x904cm, ukseosa 161cm, 83cm sokliga

11 495.00 

Küsi täpsemat komplekti hinnapakkumist

Tootekood: 16579 Kategooriad: ,

Põhiosa DxA= 309x904cm, ukseosa laius 161cm (C), hingedel uks, 43cm või 83cm kõrgusele alusmüürile, veeplekiga müürile.

Talveaia mõõdud

Talveaia laius on 309cm ning pikkus on saadaval variantides 457cm, 604cm, 753cm ja 904cm. Külgseina ehk räästa kõrgus koos müüriosaga on 218cm ning katuseharja kõrgus on 368cm. Talveaial on juba komplektis kaasas vihmaplekk alusmüürile. Samuti on standardis laiad vihaveerennid ja korralikud alumiiniumist vihmaveetorud.

Talveaed Victorian on T-kujulise põhiplaaniga ehk pikk põhiosa ja pikemal küljel oleva sokliga sissepääs. Sissepääsuga väljasopistuse laius saab olla kas 161cm laiune – ühe uksega või 236cm laiune ja topeltuksega. Sissepääsuosa sügavus ehk väljaulatuvus põhiseinast (B) on mõlemal juhul 84cm.

Vaikimisi on komplektis üks uks aga soovi korral võid tellida sellele mudelile lisauksed kasvõi igasse seina. Katuseaknaid on eri suurusega Victorian mudelitel 2 kuni 6. Katusel on Victorian katuseharja kaunistus.

NB Lisatud foto on illustreeriv ja võib detailides standardpaketist erineda

NB alusmüür ei kuulu komplekti

Polükarbonaat või klaas

Kasvuhoone katteks saad valida kas tugeva kirka polükarbonaadi või 4mm karastatud klaasi. Standardis on tugev 8mm polükarbonaat. Polükarbonaadil olev No-Drop kate takistab kondensvee tekkimise ja tagab parema läbipaistvuse. Soovi korral võid valida oma kasvuhoone katteks 4mm karastatud klaasi.

Võimalik on tellida ka kombipakett ehk seinad klaasiga ja katus polükarbonaat. See on mugav variant kuna Polükarbonaat katusel hajutab nii valgust kui kuumust ning tagab sees ühtlasema valguse ning temperatuuri.

Talveaia alusraam

Tugev alumiiniumist alusraam annab talveaiale suurema stabiilsuse ning teeb kokkupanemise hulga lihtsamaks. Alusraam on tugevast karpprofiilist kõrgusega umbes 13cm. Alusraamil on küljes ankruvaiad, mida saab maasse kaevata või segusse valada. Sellisena võib alusraam asendada eraldi vundamendi tegemist.

RAL värvitud raam

Vaikimisi on kasvuhoone raam matt-alumiiniumi tooni kuid kasvuhoone saab tellida ka pulbervärvitult RAL standardtoonides (1013, 1019, 3004, 3011, 6005, 6009, 6013, 7016, 9005). Eritellimusena võimalik tellida ka teisi RAL toone.

Seda mudelit on praktikas kasutatud nii perekonna lõunatamise ja koosviibimise kohana, taimedele talveaiana kui ka näiteks fotostuudiona profifotograafidele, et kasutada maksimaalselt ära loomulikku valgust.

avaleht algus talveaiad

 

 

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: