Allahindlus! -31%

Turvakleepsud aknale- kaitse lindude aknasse lendamise eest- must

8.99 

Postitus 1-3 tööpäeva jooksul

Laos

Turvakleebised aknale kleepimiseks, mustad. Hoiab ära lindude aknasse lendamise. Kleebise lehel on 3 eri suuruses siluetti.

Lihtne vahend paljude lindude surmade ärahoidmiseks.

Linnud ei suuda läbipaistvaid pindu nagu aknalklaasid märgata ja lendavad vastu klaase. Tihti saavad Sinu aia linnud surma just vastu koduaknaid lennates. Eriti massiline on klaasidesse lendamine just suve alguses juunis kui liikumas on palju kogemusteta noorlinde.

Põhjalikud uurimused on tõestanud, et iga aasta hukub rohkem linde akna klassidesse lennates kui kurikuulsate Malta ja Küprose jahimeeste poolt küttides. Ja need arvud on miljontes ja miljonites. Uurimused näitavad, et iga klaasi ruutmeetri kohta hukub aastas 2 lindu. Kui teie ilusal majal on näiteks 5 akent, siis ilmselt jätab iga aasta oma elu seal vähemalt 15 aiaindu.

Seda on aga väga lihtne ära hoida. Need mustad siluetid aitavad lindudel klaase märgata ja kokkupõrget vältida. Aastatepikkusel kasutamisel on need kleepsud osutunud uskumatult tõhusaks.

Paigaldamine:

Paigalda aknaklaasile 2-3 siluetti ruutmeetri kohta. Tavaliselt piisab 2 siluetist aknale. Kriitilistes kohtades, kus suured aknad paistavad läbi maja ja meelitavad linde otseläbi maja lendama peaks panema 4 siluetti aknale.

Materjal:

Klaasile sobiv ilmastikukindel liim, kvaliteetne plastikkile, UV-kiatsega kleeps, mis kestab välistingimustes palju aastaid.

Kerge puhastada niiske lapiga. Kareda pinnaga pole vaja hõõruda.

 

 

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: