Allahindlus! -10%

Ümberistutuse Labidas astumisrandiga

Original price was: 133.50 €.Current price is: 119.99 €.

Transport ainult kulleriga

Laost otsas

Tootekood: 3050-210786 Kategooriad: ,

Ümberistutuse Labidas astumisrandiga astumisrandiga

Sobib nii hobiaednikule kui profikasutajale

Tootekood: 3050-210786

Ümberistutuse Labidas on väga tõhus ümberistutuse aukude kaevamiseks puudele ja põõsastele ja samuti igasugustele püsikutele. Unikaalne robustne V-kujuline teraots on loodud selleks, et igasuguseid juuri ja mättaid puhtalt lõigata ilma kõrvalolevate taimede juuri rebimata või vigastamata. Selle labidaga saad sa kirurgi täpsusega välja kaevata just ainult selle ühe taime mis vaja paljude teiste vahelt ilma teisi vigastamata.

Tavalised labidad on otsast kumera kujuga ja igasuguse juurega kohtudes libiseb labida tera kõrvale. V-kujulise tera puhul seda ei juhtu. Kõikide teiste labidatega võrreldes on see kerge tööriist.

Astumisrant ehk laiendid labitera peal teevad jalaga labidale astumise ja vajutamise kergemaks kuna serv ei ole nii terav jalale.

Ümberistutuse Labidas astumisrandiga on koos saarepuust varrega ja T otsaga.

Sneeboer & Zn on traditsiooniline Hollandi tööriistafirma, mis on teinud kvaliteetseid aiatööriistu juba aastast 1913. Sneeboer & Zn teeb peamiselt roostevabast terasest käsitsi sepistatud aiatööriistu, mille eluiga on vähemalt üks inimpõlv. Mis teeb aga nende toodangu väga eriliseks ja on teinud nad maailmakuulsaks on nende rakenduslikud uuendused. See tähendab, seda, et leiutajad üle maailma on lisanud oma uuendusi nende tootevalikusse. Vahel väga uuenduslikud lahendused, vahel üsna väikesed leiutised aga nad teevad aiatöö tegemise ja tööriista kasutamise palju mugavamaks.

Selles saad kohe ise lähemalt veenduda kui tutvud nende valikuga.

Luba endale parimat.

Tehnilised andmed:

  • Tööpea laius: 11,5 cm
  • Tööpea pikkus: 22 cm
  • Käepideme pikkus: 90 cm
  • Kogupikkus: 110 cm
  • Käepideme materjal: Saarepuu
  • Kaal: 1,5 kg

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: