Allahindlus! -26%

Universaalsed aiakäärid 1600

Original price was: 18.99 €.Current price is: 13.99 €.

Postitus 1-3 tööpäeva jooksul

Laost otsas

Tootekood: 1600 Kategooriad: ,

Sirge lõikepeaga universaalsed aiakäärid 1600- suurepärased üldkäärid näiteks viinamarja kobarate ja väätide, lillevarte lõikamiseks. Nendega pääseb kergesti ligi ka kitsastesse kohtadesse.

Universaalsed aiakäärid 1600 on kerged ja mugavad käärid igasuguste lillevarte, väätide, peenikeste okste ja marjakobarate lõikamiseks. Eriti armastatud Eesti viinamarjakasvatajate poolt samuti populaarsed lilleseadjate hulgas aga samuti praktiline abimees kasvuhoone pidajale.

Need on kerged ja saledad käärid millega pääseb igale poole ja mis lõikavad ka kiulise materjali teravalt läbi.  Tegelikult on üsna tavaline et kõik poest ostetud oksakäärid ei suuda pehmeid varsi lõigata vaid kisuvad vahele ja rebivad kiudu. Need oksakäärid on just selle jaoks õiged tööriistad.

Saksa Berger kaubamärk on nii Euroopas kui maailmas tuntud juba aastast 1919, kui eriti mugavate ja kvaliteetsete aiatööriistade tootja. Seniajani toodetakse aiatööriistad Euroopas, nende Saksamaa Wuppertali tehases. Materjalidest kasutatakse ainult kõige vastupidavamaid materjale nagu roostevaba teras, valualumiinium, puit ja teised.

Iga aednik teab kui oluline on omada head tööriista. Tööriistu võib olla igasuguseid aga alati on mõned lemmikud aiakäärid, oksakäärid või saag mida tahame kasutada. Nad on mugavad, nad meeldivad meile. Lihtsalt eelistame neid.

Tegelikult peaks kõik tööriistad olema sellised mida on alati hea kasutada ja mis ei kurna käsi. Profikasutajad teavad samuti hästi kui suur on vahe lihtsalt tööriistal ja heal tööriistal. Hea tööriist ei väsita ka pika tööpäeva jooksul nii palju kui lihtsalt tööriist.

Peamised omadused:

  • Sepistataud terasest lõiketera
  • Soojast materjalist käepidemekaitsed (külma ilmaga kasutamiseks)
  • Ergonoomiliselt disainitud käepide mugavaks kasutamiseks
  • Löögiamortisaator terade vahel

Tehnilised andmed:

  • Maksimaalne mugavalt lõigatava oksa läbimõõt: 25 mm
  • Kaal: 115 g
  • Pikkus: 190 mm

Oksakäärid, hekikäärid ja suuremad aiakäärid kategoorias: Aiakäärid

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: