Allahindlus! -16%

Universaalsed peene hambaga aiakäärid 1300

Original price was: 47.60 €.Current price is: 39.99 €.

Postitus 1-3 tööpäeva jooksul

Laos

Tootekood: 1300 Kategooriad: , ,

Sirge lõikepeaga ja peene hambaga universaalsed aiakäärid 1300- suurepärased üldkäärid plastiku, traadi ja pleki lõikamiseks

Mitmeotstarbelised aiakäärid 1300 on kerged ja mugavad käärid igasuguseks otstarbeks. Tänu peenele hammastusele saab nendega väga hästi lõigata igasugust libedat plastikut (hambad ei lase materjalili libiseda), plekki ja samuti traati. Samas on nad suurepärased üldkäärid lillevarte, oksade ja võsude ja kõige muu lõikamiseks.

Saksa Berger kaubamärk on nii Euroopas kui maailmas tuntud juba aastast 1919, kui eriti mugavate ja kvaliteetsete aiatööriistade tootja. Seniajani toodetakse aiatööriistad Euroopas, nende Saksamaa Wuppertali tehases. Materjalidest kasutatakse ainult kõige vastupidavamaid materjale nagu roostevaba teras, valualumiinium, puit ja teised.

Iga aednik teab kui oluline on omada head tööriista. Tööriistu võib olla igasuguseid aga alati on mõned lemmikud aiakäärid, oksakäärid või saag mida tahame kasutada. Nad on mugavad, nad meeldivad meile. Lihtsalt eelistame neid.

Tegelikult peaks kõik tööriistad olema sellised mida on alati hea kasutada ja mis ei kurna käsi. Profikasutajad teavad samuti hästi kui suur on vahe lihtsalt tööriistal ja heal tööriistal. Hea tööriist ei väsita ka pika tööpäeva jooksul nii palju kui lihtsalt tööriist.

Peamised omadused:

  • Sepistataud terasest lõiketera
  • Soojast materjalist käepidemekaitsed (külma ilmaga kasutamiseks)
  • Ergonoomiliselt disainitud käepide mugavaks kasutamiseks
  • Löögiamortisaator terade vahel

Tehnilised andmed:

  • Maksimaalne mugavalt lõigatava oksa läbimõõt: 12 mm
  • Kaal: 130 g
  • Pikkus: 180 mm

Oksakäärid, hekikäärid ja suuremad aiakäärid kategoorias: Aiakäärid

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: