Allahindlus! -20%

Vesiluisk Pro 3000 valge

67.99 

Postitus 1-3 tööpäeva jooksul

Laos

Keraamiline vesiluisk teralisusega 3000

Vesiluisk on parim vahend kõikide kööginugade ja eriti kallimate kokanugade käsitsi teritamiseks. Vesiluisk on õrn ja täpne viis hea noa teritamiseks. Kiirteritajatega peab olema natuke ettevaatlik, et ilusat noatera mitte ära kriimustada.

Syoki 3000 vesiluisk kuulub viimistlusluiskude hulka. Kuna tema struktuur on väga peen ja ühtlane, siis on ta ideaalne viimistluseks ja poleerimiseks. Kasuta teda siis kui kõik vigastused on jämedama kiviga juba välja lihvitud. Aga ta on ka väga abrassivne ehk temaga saab suurepäraselt teritada ja niimoodi teritatud tera on erakordselt peen ja terav.

Vesiluisu kivisid on looduslikke ja on keraamilisi, kus kivimass on pressitud või liidetud. Mõlemad on head. Looduslikke sobivaid liivakivi kihte on raske leida ja suuremad looduslikud kiviluisud on haruldased, hinnatud ja vahel ka väga kallid. Sünteetilised kiviluisud on hea asendus kuna on odav ja teeb sama töö ära.

Vesiluiskude teralisused on suures laastus järgmised.

  • Kivi teralisusega ca 400 kuni 800 on jämedateraline luisk väga nüride nugade vormi saamiseks, täkete eemaldamiseks, tera kuju parandamiseks.
  • Kivi teralisusega ca 1000 on paras igapäevaseks ja regulaarseks teritamiseks
  • Kivi teralisusega ca 3000 sobib nii regulaarseks teritamiseks kui tera poleerimiseks
  • Kivid teralisusega ca 6000 kuni 10 000 on mõeldud noatera lõppviimistlemiseks ja peegelpinnaks poleerimiseks. Sellega parandate veegi lõiketööd ning pikendate teravana püsimist.

Vesiluisu kasutamisel pange kivi enne kasutamist mõneks minutiks vette likku. Teritamise käigus pole vaja luisku või noatera puhastada- kõik see eralduv peen liivapuru aitab teritada. Vajadusel lisage töö käigus kivile natuke vett. Peale kasutamist loputage noa tera ja vesiluisk voolava vee all puhtaks ning kuivatage.

Robert Herderi nugade teritusnurk on 15 kraadi, nii nagu ka enamusel jaapani nugadel. Lihtsamatel Euroopa nugadel on teritusnurk 20 kraadi. Täpsusta teritusnurk enne teritamist tootja lehelt üle.

Peamised omadused:

  • Mõõtmed: 180 x 60 x 25 mm
  • Tootjamaa: Jaapan

 

avaleht algus Kööginoad lauanuga kokanuga leivanuga

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: