Allahindlus! -27%

Mudelrong My World- “Reisirong Lint” Stardikomplekt

110.00  79.99 

Postitus 1-3 tööpäeva jooksul

Mudelrong sobib suurepäraselt nutikust arendavaks mänguasjaks alates 3. eluaastast

Hakka kohe rongijuhiks!

See on imelihtne ja väga põnev. Võid sõita iga päev ja võtta kaasa kõik oma sõbrad. Tänu laetavale akule pole vaja muretseda et patareid saavad otsa, pole vaja signaali ja valgusefektidega kokku hoida. Laadimisjuhe on komplektis. Sobib vanusele alates 3 eluaastast.

Prototüüp: Kaheosaline LINT reisirong

Mudel: Mudelrongi mootor on akutoitel ning vagunid on ühendatud magnetühendustega. Aku laadimiseks on komplektis kaasas laadimisjuhe. Rongil on palju põnevaid mängimisvõimalusi. Näiteks avatav katus ja sisu. Kõik elektrilised osad nagu mootor ja elektroonika on laste eest turvaliselt peidetud.

Rongil on 3 kiirusreziimi edasi ja tagasi, 3 helifunktsiooni ja topel sõidutuled. Rongi juhitakse Märklini infrapuna puldiga. Juhtimispult on disainitud lapse käe järgi sobivaks. Kaasa ka postidel seisva kõrgraudtee klotsid. Rongi pikkus on 32,6cm

Komplekti kuulub: 22 sections of plastic curved track, 1 crossing, and an easy-to-use, wireless infrared controller with a control lever. One recharging cable and 2 each AAA batteries included. The train can be operated with 2 different frequencies (G/H), thus allowing you to add a second battery train. This set can be expanded with the 23300 plastic track extension set.

Peamised omadused

  • Tänu mugavale juhtpuldile on juhtimine lastele kerge
  • Kiire laadimine läbi USB kaabli
  • Eemaldatav katus ja palju muid üllatusi
  • Väga realistlik ja loomutruu disain
  • Erinevad valguse ja heliefektid
  • Auhinnatud Saksamaal “Golden Hobby Horse for 2016”

algus

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: