Tere tulemast rongimudelite ja automudelite põnevasse miniatuurmaailma.

Midagi maagilist on mudelite miniatuurses maailmas, mis vaimustab inimesi igas vanuses. Rongimudelid, automudelid, tinasõdurid, miniatuursed nukud, nukumajad, mängumaailmad ja maketid. Võib olla oli endalgi lapsepõlves mõni lemmikmudel, mänguasi, lemmiknukk. Kas tuleb tuttav ette?

Meie rodoaed.ee meeskonna inimestele tuli see küll väga tuttav ette ja seepärast panime pead kokku ja nuputasime kuidas pakkuda sellist elamust nii täiskasvanutele kui lastele. Kuidas koostada selline valik, mis oleks parimatest parim ja jätaks tõelise kasutuselamuse ja positiivse templi mällu ka järgmisele põlvkonnale.

Oleme loonud Sinule, Sinu lastele ja perele mõeldes väga erilise mudelimaailma Model-shop.ee

Rodoaed.ee poolt pakutavad aianduse ja hobiaianduse tooted ja teenused on nagu kaalukausi üks pool ja Model-shop.ee miniatuurmaailm on siis hobimaailma tasakaalustav teine pool. On nad ju mõlemad meie vaba ajaga seotud maailmad.

Suur valik

Ligi 3000 detailist koosnev 1:18 mõõtkavas automudel

Model-shop.ee valikusse oleme Sinu jaoks koondanud ainult maailma juhtivate tootjate paremiku. See on tõsiselt mõeldud sest see ei ole üldse lihtne ülessanne. Ja valik muidugi täieneb iga päevaga ja kiiresti.

Valikust leiad sobiva firmakingituse äripartnerile, kingituse oma bossile ja abikaasale või meeskolleegile tööl. Leiad suurepärase kingituse oma lapsele ja tervele perele. Ja loomulikut on see tõeline paradiis kõigile poistele ja nooruslikele meestele, sest siin on maailma kõige eksklusiivseimad ja detailsemad rongimudelid ja automudelid.

Nii automudelite kui rongimudelite tootjaid on maailmas väga palju aga siit leiad ainult kõige kõige ehk rongimudelitest Saksa Märklini tooted. Märklin on rongimudelite valdkonnas just uue tehnoloogia kasutamise ning mudelite detailse viimistluse osas absoluutne tipp. Nad on ka 157 tegutsemisaastaga (alates 1859) maailma vanim mänguasjade tootja. Kogu tootmine on siiani ainult saksamaal. Valikus on mitmes mõõtkavas ronge erinevas vanuses huvilisele ning samuti kuulsad ilmastikukindlad LGB aiarongid.

Automudelite tootjatest oleme valinud tootjad, kes toodavad kõige kvaliteetsemalt või millegi poolest erilisi tooteid. Näiteks saksa CMC Classic Model Cars teeb uskumatult peene töötlusega mudeleid, mis koosnevad ca 2000 detailist. Autodel on mootorid sees ja nahkistmed ja näidikud jne. See on maailmas unikaalne tooteseeria.
Diecast Masters teeb väga detailseid ja tugevaid CAT toodete metallist koopiaid. Osa mudelid on lausa korralikes plekist pakendites, mis on täiesti uus tase kogumiseks ja kinkimiseks. Valikus on veel palju erinevaid tootjaid igale maitsele, kust leiad nii sõiduautod, rallikad, veoautod ja traktorid kui ka ehitusmasinad ja isegi tornkraanad.

 

Mudelrongindus toob noored ära arvutiekraanide tagant ja annab neile põneva võimaluse arendada kujutlusvõimet ja fantaasiat

Mudelrongidega tegelemine on väga mitmetasandiline hobi.

– Väikelastel arendab fantaasiat ja kujutlusvõimet.

– Teismelisel tehnikahuvilisel aitab miniatuurse maailma loomine arendada tehnilisi oskusi ja meisterdamisoskust.

– Täiskasvanud rongihuviline leiab lisaks piiramatule väljaelamise võimalusele miniatuurses rongimaailmas võimaluse õppida tundma raudtee ajalugu ja tehnilist poolt. Tänapäeva äärmiselt tõetruud reaalsete prototüüpide järgi loodud rongimudelid on täis kaasaegset tipptehnoloogiat, mis pakub avastamise ja kasutamise rõõmu ka väga nõudlikule täiskasvanud tehnikahuvilisele.

Kas teadsid, et Märklini auruveduritel on kuni 30 erinevat heliefekti, valgusefekti ja isegi aurugeneraator mis laseb välja tõelist auru.

 

Mudelrongid on haruldane võimalus isal ja pojal kvaliteetaega koos veeta

Rongimudelid on kogu perele

Praktika näitab, et need lapsed kellel on lapsepõlves olnud võimalus midagi oma kätega meisterdada, need on ka täiskasvanud peast palju enesekindlamad ja valmis midagi oma kätega tegema, asju algatama. Nad on ettevõtlikumad ja saavad elus paremini hakkama. Milline lapsevanem ei sooviks oma lapsele selliseid kasulikke omadusi.

Elu näitab, et sama oluline kui ise tegemine on lapsepõlves ka eeskuju olemasolu- keegi kes on ette näidanud ja kellega koos on neid asju tehtud. Just koos tegemine on märgusõna. See jääb meelde terveks eluks.

Seega lapsevanemad, eriti isad – see on teie suur võimalus algatada oma lastes uudishimu ja õppimishimu läbi koos tegemise. Ja rongimudelite maailm on väga sobiv ja arenemisvõimalusi pakkuv teema, mille abil lapsi arengule meelitada.

Huvitaval kombel on just rongimudelite teema nii palju erinevaid võimalusi pakkuv hobiteema. Midagi maagilist ja võluvat on nendes rööbastes, mis jooksevad üle maastiku ja loovad justkui seose ettekujutletava põneva rännaku ja reaalse teekona vahel.. Midagi kaasahaaravat on selles ülimalt detailses reaalsuse mudelis, selles miniatuurses mängumaailmas kus kõik on nagu päris. Kõik töötab ja liigub nagu pärismaailmas aga allub ka meie kontrollile. Ja kogu see minimaailm mahub ära meie elutuppa, töölauale või tagaaeda.

Rongimudelism on selline huviala, mis ei aegu ega ammendu vanusega. See pakub palju põnevat avastamist nii 3 kuni 6 aastasele energilisele lapsele, kiiresti arenevale ja püsimatule teismelisele, kui 45 aastasele tublile pereisale ja samuti 65 aastasele kogenud vanaisale. Igaüks leiab sellest oma tasandi, oma teema.

 

Tere Tulemast kõigile Model-shop.ee !

 

 

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: