Allahindlus! -31%

Premium maapähkli graanulid 1kg kotis

7.99 

Postitus 1-3 tööpäeva jooksul

Laost otsas

Premium klassi tükeldatud maapähklid mugavas 1kg kotis

Kooritud maapähklid on olnud alati enamuse aialindude suureks lemmikuks. Tükeldatud maapähklid ehk pähkli graanulid on aga kättesaadavad ka väiksematele lindudele, kes ise suuri pähkleid katki ei saa. Nii saad oma söögimajas näha ka väiksemaid tihaseid, keda muidu harva kohtab.

Maapähklite söötmine on kerge viis pakkuda lindudele kõrge toitainete sisaldusega sööki, mis jätab väga vähe prügi järgi. Kooritud maapähklid on eelistatuim söök näiteks puukoristajatele, rähnidele ja kõikidele tihastele aga samuti pasknäärile.

NB Peale lindude armastavad pähkleid ka paljud loomad. Pähklid meelitavad aeda lisaks oravatele ka siile, kes söövad pähkleid väga meelsasti ja jätavad kohe koha meelde. Kui läheduses on metsad, siis võib pähklitega harjutada söömas käima ka rebased ja mägrad.

 

Pähklite sööjad:

Lindudest: kõik tihased, rohevindid, leevikesed, põld- ja koduvarblane, puukoristaja, talvike, urvalind, suurnokk vint, rähnid, pasknäär, hakid, varesed, harakas, kuldnokk

Loomadest: oravad, siilid, mägrad, rebased

Ideaalne aastaringseks kasutamiseks

Soobib suurepäraselt kasutamiseks kõikides võrguga pähklisöötjates aga ka tavalistes söögimajades ja maapealses söötjas.

Kaal: 1,0kg

 

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: