Allahindlus! -16%

Siilimaja bituumenkatusega

Original price was: 52.50 €.Current price is: 43.99 €.

Laos

Tootekood: WA53 Kategooriad: ,

Siilimaja- ilmastikukindla katusega tervele siili perele. Sobib nii suviseks poegade kasvatamiseks kui talviseks puhkeperioodiks.

See siilimaja imiteerib siilide looduslikke pesakoopaid. Ideaalne kodu siiliperele. Paiguta siilimaja aias varjulisse , veidi kõrvalisse ja vaiksesse kohta. Kuivale kohale. Kata siilimaja okste ja lehtedega. Sisepääsuava jäta vabaks ning suuna lõunasse.

Talvepesaks pane siilimajale peale lehtede veel mingi vineeri või plastiku plaat ja selle peale veel lehti ja oksi. Nii hoiad siilimaja vahetu ümbruse kuivema ja soojemana kui satub olema soe ja märg talv.

Siilid on paljudes maades kaitsealused loomad ja ega neid Eestiski enam palju ei ole.

Siilid ehitavad oma pesakoha tavaliselt õõnsatesse puutüvedesse, puuvirnadesse, tihedasse põõsastikku ja lehekuhilatesse – kõik sellised kohad, mida on tänapäeval üha raskem leida.

Siilid võtavad siilimaja kiiresti omaks ja ehitavad sinna pesa. Siilimaja sobib suurepäraselt aastaringseks kasutamiseks, nii suviseks elamiseks ja pesakonna kasvatamiseks kui talveunne jäämiseks kuna on paksu seinaga ja soojustatud põhjaga. Siilid on aedades teretulnud külalised kuna nende sööginimekirja kuuluvad muu hulgas näiteks teod, nälkjad, tõugud, sajajalgsed jne.

Siilimaja paigalduse asukoht:

Vali pesamaja paigaldamiseks tuule ja vihma eest varjatud asukoht.

Pesamaterjal:

Kasuta pesa täitematerjalina natuke heina, kuivi lehti ja kõrsi aga samuti tükeldatud ajalehti ja höövlilaaste.

Material: männipuit, bituumen

Mõõdud: L 27 x W 36 x H 20 cm

Kaal: 2 kg

 

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: