Allahindlus! -40%

-40% Stardikas- Suur roheline metallist pähklisöötja+ 2kg pähkleid

66.66  39.99 

Postitus 1-3 tööpäeva jooksul

Laos

Stardikomplekt lindude maailma= 2kg puhastatud maapähkleid + eluaegne roostevaba pähklisöötja

Toodetud roostevabast terasest ja värvitud metallist osadest. Kui tahad midagi, mis peab vastu ja mida pole vaja vahetada, siis on see parim valik. Patenteeritud konstruktsioon.

Kooritud maapähklid on olnud alati enamuse aialindude suureks lemmikuks. Maapähklite söötmine on kerge viis pakkuda lindudele kõrge toitainete sisaldusega sööki, mis jätab väga vähe prügi järgi. Kooritud maapähklid on eelistatuim söök näiteks puukoristajatele, rähnidele ja kõikidele tihastele aga samuti pasknäärile.

NB Peale lindude armastavad pähkleid ka paljud loomad. Pähklid meelitavad aeda lisaks oravatele ka siile, kes söövad pähkleid väga meelsasti ja jätavad kohe koha meelde. Kui läheduses on metsad, siis võib pähklitega harjutada söömas käima ka rebased ja mägrad.

Pähklite sööjad:

Lindudest: kõik tihased, rohevindid, leevikesed, põld- ja koduvarblane, puukoristaja, talvike, urvalind, suurnokk vint, rähnid, pasknäär, hakid, varesed, harakas, kuldnokk

Loomadest: oravad, siilid, mägrad, rebased

Peamised omadused

Asukoht ja paigaldus:

See pähklisöötja on kerge aga samas äärmiselt tugev ja vastupidav. Sobib riputamiseks oksale või spetsiaalsele metalljalale.

Soovitatav täitesegu: Maapähklisegu

Materjal: Metall ja roostevaba teras

Värvus: Roheline

Mõõdud: Ø 6,5 cm x kõrgus 32 cm+ riputus aas, Maht umbes 1,2 liitrit

Kaal: 600 g

Linnusöögimajad

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: