Suncraft Senzo Classic seeria

Suncraft Senzo Classic kombineerib Ida ja Lääne noameistrite parimad praktikad. Kahepoolse teritusega teratüübid viitavad läänemaailmale, kuid nugade üldine disain annavad selgelt märku, et Senzo Classic esindab Jaapani noatootmise tippsaavutusi.

Suncraft Senzo Classic nugasid iseloomustab lihtne, kuid nutikas disainikeel ning kompromissitult kõrge kvaliteet.

Tera on valmistatud 33-kihilisest damaskuse terasest. Lõikesüdamikuks on vastupidav VG-10 teras (HRC 60-61). Lisaks sellele, et nuga hoiab kaua teravust, on see ka hästi vastupidav korrosioonile, kulumisele ning värvimuutustele.

Vasardatud ehk “tsuchime” viimistlus on kaunis ning tagab, et toit eraldub tera küljest kiiremini ning lõige jääb puhas.

Suncraft Senzo Classic nugade käepide on valmistatud mustast pakkapuust ning kaunistatud peene punase randiga. Käepidemel puuduvad neetkinnitused, materjal on hügieeniline ning peab hästi vastu kulumisele.

Suncraft on Jaapani ettevõte, mis toodab kokanugasid ja köögitarvikuid juba aastast 1948. Firma asub nn Jaapani nugade pealinnas Sekis, Gifu prefektuuris. Selles linnas on Jaapani noameistrid valmistanud nugasid juba üle 800 aasta.
Suncraft panustab teistest Jaapani tootjatest rohkem tootearendusse ning laseb regulaarselt välja uusi lahendusi. Nende noad on stabiilselt kõrge kvaliteediga ja vastavad kasutaja funktsionaalsetele vajadustele.
Suncraft kokanugade brändinimi Senzo viitab ettevõtte asutaja Kohei Kawashima esivanematele. Senzo tähendab Jaapani juurte ning traditsioonide austamist, pakkudes samal ajal kaasaegseid ning innvoatiivseid lahendusi.

avaleht köögiseadmed  kööginoad kokanoad jaapani kokanoad

 

Näitan kõiki 8 tulemust

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: