Suncraft Senzo Universal seeria

Suncraft Senzo Universal noad on loodud eelkõige Euroopa kokkade vajadusi ja harjumusi arvestades. Klassikalise kujuga pakkapuust käepide tundub käes väga mugav, kuid 33-kihilise VG-10 terase lõikeomadused ning teravuse püsimine ületavad ootusi. Senzo Universal võimaldab kogeda Jaapani kokanoaga töötamise kogemust kõige ehedamal moel.

Tänu 3 neediga full-tang kinnitusele on Universal sarja noad tugeva konstruktsiooniga ning hästi tasakaalustatud. Damaskuse terase laineline muster ehk “hamon” ning vasardatud “tsuchime” pinnatöötlus tagavad, et iga nuga on kordumatu välimusega.

Suncraft Senzo Universal nugade puhul on veel oluline, et nad on võrreldes teiste sama tüüpi damaskuse terasest nugadega soodsama hinnaga.

Suncraft on Jaapani ettevõte, mis toodab kokanugasid ja köögitarvikuid juba aastast 1948. Firma asub nn Jaapani nugade pealinnas Sekis, Gifu prefektuuris. Selles linnas on Jaapani noameistrid valmistanud nugasid juba üle 800 aasta.
Suncraft panustab teistest Jaapani tootjatest rohkem tootearendusse ning laseb regulaarselt välja uusi lahendusi. Nende noad on stabiilselt kõrge kvaliteediga ja vastavad kasutaja funktsionaalsetele vajadustele.
Suncraft kokanugade brändinimi Senzo viitab ettevõtte asutaja Kohei Kawashima esivanematele. Senzo tähendab Jaapani juurte ning traditsioonide austamist, pakkudes samal ajal kaasaegseid ning innvoatiivseid lahendusi.

avaleht köögiseadmed  kööginoad kokanoad jaapani kokanoad

 

Näitan kõiki 5 tulemust

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: