Suncraft Senzo Japanese seeria

Suncraft Senzo Japanese seeria noad on valmistatud vastupidavast ühekihilisest molübdeen-vanaadiumterasest (58 HRC). Tera püsib hästi terav. Hele magnooliapuidust käepide on Jaapani nugadele kohaselt lakooniline ja sobib hästi nii parema- kui vasakukäelistele. Senzo Japanese noad on saadaval autentse Jaapani noa kohta soodsa hinnatasemega.

Jaapani stiilis nugadega esmatutvuse sobitamiseks soovitame soojalt Suncraft Senzo Japanese seeria lõikevahendeid. Võib juhtuda, et need hakkavad Teile tänu oma lihtsusele ja kvaliteedile niivõrd meeldima, et edevamaid lõikeriistu polegi vaja!

Suncraft on Jaapani ettevõte, mis toodab kokanugasid ja köögitarvikuid juba aastast 1948. Firma asub nn Jaapani nugade pealinnas Sekis, Gifu prefektuuris. Selles linnas on Jaapani noameistrid valmistanud nugasid juba üle 800 aasta.

Suncraft panustab teistest Jaapani tootjatest rohkem tootearendusse ning laseb regulaarselt välja uusi lahendusi. Nende noad on stabiilselt kõrge kvaliteediga ja vastavad kasutaja funktsionaalsetele vajadustele.

Suncraft kokanugade brändinimi Senzo viitab ettevõtte asutaja Kohei Kawashima esivanematele. Senzo tähendab Jaapani juurte ning traditsioonide austamist, pakkudes samal ajal kaasaegseid ning innvoatiivseid lahendusi.

avaleht köögiseadmed  kööginoad kokanoad jaapani kokanoad

 

Näitan kõiki 4 tulemust

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: