Allahindlus! -39%

Isekastev rippampel Berberis 30- gray blue + white 5,7+1,9L kahe rihmaga

Original price was: 49.50 €.Current price is: 29.99 €.

Postitus 1-3 tööpäeva jooksul

Laos

Isekastev rippampel seeriast Berberis. Konteineri all on kastmisveemahuti, kust taimed saavad juurtega ise sobivas koguses vett võtta. Saab kasutada ka ilma rihmadeta maas taimekonteinerina.

5,7L pinnasemahuti + 1,9L veemahuti

Isekastev taimeampel Berberis 26 ja 30 on tõeline kingitus. See, et taimeamplid kuivavad suvel kuumaga läbi ja taimed näevad kogu aeg välja rääbakad on pigem reegel kui erand. Taimede rippamplid ripuvad õhus ja kuivavad kordades kergemini läbi kui maas olevad lillepotid. Selle pärast on veemahutiga isekastev rippampel ilu armastavale inimesele tõeline kingitus.

Enam pole vaja karta, et unustasid jälle amplit kasta. Piisab kui vahete vahel lisad veemahutisse vett ja taimed kasvavad ja õitsevad jõudsalt. Tänu kavalale stopperile püsiv vesi alati sees ja ei jookse põrandale, seega saad teda riputada igale poole, ka elutuppa. Ripprihmade maksimaalne pikkus on 90cm.

Berberis rippamplid on disainitud ja kujundatud tuntud disainerite poolt ja on seega hästi läbimõeldud. Kui jätad ripprihmad panemata, saad kasutada teda väga dekoratiivse ümmarguse taimekonteinerina maas verandal, rõdul, kasvuhoones või elutoas ja kontoris.

Sobib suurepäraselt lillede, juurviljade, köögiviljade ja ilutaimede kasvatamiseks. Väga mugav näiteks kuumaasikatele.

Taimekonteineri suur pluss, lisaks automaatsele kastmisele on tema mobiilsus ehk ära kasvanud taimedega konteineri saad kiiresti tõsta esiplaanilt ära ja asendada teisega.

Rippampel ja taimekonteiner mugavust armastavale ja liikuvale kaasaegsele perenaisele. Võid rahulikult puhkusele sõita ja sinu taimed saavad vahepeal kenasti hakkama.

Peamised omadused

  • Mõõtmed: laius 29,5 x sügavus 29,5 x 19,8 kõrgus cm
  • Konteineri pinnase osa maht 5,7 L
  • Kastmisosa veemahuti osa maht 1,9 L
  • Kaal 0,97 kg

avaleht algus lisavarustus tarvikud

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: