Mahetatrakestad 5L

2.99 

Postitus 1-3 tööpäeva jooksul

Laost otsas

Tootekood: BA_tatrakestad Kategooria:

Mahedalt toodetud tatrakestad mulla parandamiseks

Tatrakestasid kasutatakse väetiseks, multšiks ja mulla parandamiseks. Tatrakestad sisaldavad looduslikul kujul põhitoitaineid ja mikrotoitaineid. Parandavad mulla struktuuri ja muudavad rasked ning kleepuvad mullad paremini haritavaks. Vähendavad mulla happesust ja soodustavad mikroorganismide elutegevust mullas soodustades kõdunemisprotsesse. Takistavad taimehaiguste levikut. On taimede tärkamist, juurdumist ja kasvu ergutva toimega.

Kasutamine

Võib kasutada enne mullaharimist ja hooaja jooksul. Tatrakestad segada kobestamise ajal mulda ja kasta või kasutada toataimede ümberistutamisel istutussegu koostisosana. Kestad sobivad hästi multšiks rooside ümber ja pottidesse õuetaimedele. Katta mullapind 3-4 cm paksuse tatrakestade kihiga. Et kestad esimese tuulega minema ei lendaks, piserdada regulaarselt vett.

Lisaks sobivad mahe tatrakestad patjade, soojenduskottide, madratsite jms täiteks. Väetiseks ja mullaparandusainena kasutatakse 5 l/10m². Kultuurid: kartul, kapsas, kaalikas, naeris, seller, porrulauk, sibul, kurk, rabarber, tomat, kõrvits, redis, porgand, salat, spinat, petersell, till, hernes, uba, ravimtaimed, dekoratiivtaimed, lehtpuud, põõsad, ronitaimed, roosid, lillegrupid, marjakultuurid (maasikad, vaarikad, sõstrad jt.), murude ja spordiväljakumurude rajamisel, okaspuud ja kiviktaimla taimed. Viljapuud – õuna-, kirsi-, pirni- ja ploomipuud 5l/puu kohta. Rõdutaimed – sõltuvalt kasti suurusest segada 1-2 liitrit tatrakesti mulda.

 

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: