Allahindlus! -37%

Õhupuhastaja ja desinfitseerija osonaator Onozono

Original price was: 475.00 €.Current price is: 299.99 €.

Postitus 1-3 tööpäeva jooksul

Laost otsas

Tootekood: 78000 Kategooriad: , ,

Osonaator on kõige tõhusam abivahend eluruumide, kontori, avalike ruumide, ladude ja autode kiireks desinfitseerimiseks. Professionaalne osoonigeneraator ehk Osonaator puhastab õhu kiiresti ja turvaliselt O3 gaasiga. Sama gaasiga puhastatakse joogivett kõikides maailma veepuhastusjaamades.

Osonaator Onozono eelised kasutamisel: Kompaktne, kerge ja väga lihtne kasutada- desinfitseerib ja kaotab halvad lõhnad.

Osoon on 100% looduslik gaas. Ta on kõige tõhusam teadaolev desinfitseerimisvahend, isegi tõhusam kui tööstuslikud keemilised vahendid. Osooni oksüdeerimise jõud teeb temast täiusliku vahendi õhu ja pindade steriliseerimiseks.

Osoon suudab kiiresti muuta kahjutuks nii viiruse kui bakterid, aga samuti hallituse, seened ning eemladada halvad lõhnad. Tänu sellele on ta suurepärane abimees allergiate, astma ja põletiku vastases võitluses.

Osonaator Onozono on hädavajalik tööriist hoidmaks hügieenilisena Sinu töökohta ja avalikke ruume aga samuti kodu ja eluruume ning igasuguseid sõidukeid ja kabiine.

Osooni kaitseomadused on tunnustatud Itaalia Tervise Ministri poolt (Protocol no. 24482 dated July 31, 1996) kui loomulik turvaabinõu keskkonna ja saastunud vee puhastamiseks bakteritest, viirustest ja seene spoorides või muudest kahjustajatest ning putukatest.

Kus osonaatorit kasutada

 1. Kodu ja eluruumid
 2. Kontor
 3. Kohvikud, restoranid, avalikud ruumid
 4. Autoremondi töökojad, laod, töökojad..
 5. Hotellid, Spad, juuksurid..
 6. Autorent, transport
 7. Tervisekeskused, hambaarsti kabinetid..

Osonaator Onozono tööprotsessi aeg. Sõltuvalt ruumi suurusest kestab täielik puhastusprotsess 5 kuni 60 minutit maksimaalselt. Sa võid kasutada osonaatorit öösel, lõunapausi ajal või suvalisel hetkel kuiinimesed saavad ruumist lahkuda. Ruumid on kiiresti peale tsükli lõppu kasutatavad. Osoon laguneb peale kasutamist õhus väga kiiresti.

Näiteks suur restorani köök kõrgusega 4m ja pindalaga 25m2 – tüüpiline ruum, millel on probleeme halva lõhnaga. Sellise ruumi saab puhastada kõigest  50 minutiga ning 2 tunnise ooteajaga kuni kogu osoon on lagunenud. Peale seda on köök täiesti lõhnavaba ning täielikult desinfitseeritud.

Peamised omadused:

 • Desinfitseerimise maksimaalne ala ühe tsükliga kuni 160m3
 • Korpuse materjalid: emailitud teras, armeeritud nailon
 • Osooni tootmise võimsus: 10g tunnis
 • Kaal: 3,9 kg
 • Mõõdud: 36 x 27 x 28,5 cm
 • Võimsus: 90 W
 • Lihtne kasutada ja kompaktne kerge ümber tõsta

TRE Spade_osonaator Onozono kasutusjuhend

avaleht algus õhupuhastaja

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: