Allahindlus! -9%

Vaakumpakendaja metallkonteiner 1,5L

45.99 

Postitus 1-3 tööpäeva jooksul

Laos

Tootekood: 69580 Kategooria:

Roostevabast terasest toduainete säilituskonteiner koos ventiiliga. Kasutamiseks koos Takaje vaakumpumbaga.

Sobib igasugusete toiduainete ja valmisroogade säilitamiseks. Olgu näiteks pastaroad, praed, supid, salatid, kastmed, pudrud jne. Kasutatakse laialdaselt profiköögis ja restoranides ning muidugi koduköögis.

Kuna metallkonteiner ei deformeeru vaakumpakendamise käigus, siis on sinna mugav panna igasuguse koostisega toiduaineid, suppe, vedelikke ja püreesid.

Roostevabast terasest toidukonteinerit on kahes suuruses- 1,5L ja 2,2L. Roostevabast terasest toidukonteinerit on mugav kasutada ja lihtne puhastada ja ta on praktiliselt kulumatu.

1,5L konteineri mõõdud: 21x27x5,5cm

2,2LL konteineri mõõdud: 21x27x7,5cm

Kaal 650 grammi

Olgu kilepakendis, klaasanumas või metallkonteineris, pikendab vaakumpakendamine toiduainete säilivusaega 3 kuni 5 korda. Takaje vaakumpumbaga on juba komplektis kaasas 2 purgi sulgemise tihendit ja 50-pakk vaakumkilekotte.

NB metallkonteinerit saad kasutada piiramatuid kordi uuesti. Konteineri avamiselt sikuta lihtsalt ventiilitihendit külje suunas ja konteiner avaneb. Uuesti sulgemiseks kasuta vaakumpakendajat tema spetsiaalotsikut, mis toimib automaatselt ja sulgeb konteineri kiiresti.

Vaakumpakendamine Tre Spade Takaje vaakumpumbaga

Vaakumpakendamine annab sulle võimaluse pikendada värske toidu säilimist kuni 3 korda. Samuti hoiad toidu pealt kokku kuna enam ei lähe toitu raisku. Külmutatud toidu puhul saad näiteks külmunud liha säilitada kuni 3 aastat ilma külmkapi peale energiat kulutamata.

Takaje vaakumpakendamise süsteem võimaldab säilitada väga palju erinevaid toiduaineid vaakumkottides aga samuti korduvakasutusega klaastaaras nagu pudelid ja purgid. Klaastaara vaakumpakendina kasutamise tehnoloogia on Tre Spade unikaalne leiutis.

Aegade algusest saadik on inimesed otsinud võimalusi toidu säilitamiseks selleks, et ellu jääda. Küll on kasutatud soolamist ja sügavkülmutamist ja nüüd vaakumpakendamist. Vaakumpakendamine annab säilitamisele uue mõõtme kuna võimaldab hoida kokku suures koguses raha tänu toidu paremale ärakasutamisele. Enam ei lähe nii palju toitu raisku. Samas saad suurema koguse toitu säilitada väiksemate portsudena ja süüa neid alati värskelt.

Tre Spade toidukuivatid on Euroopas kõige populaarsemad ja töökindlamad toidukuivatid. Tre Spade Takaje vaakumpakendajad aga võitsid hiljuti Euroopa kõige kõrgema 2014 disaini auhinna.

Takaje vaakumpakendajad

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: