Bumerang - avasta uus kirg

Bumerang on algselt Austraalia põlisrahvaste geniaalne leiutis, mida nad kasutasid viskerelvana ja jahirelvana. Tänapäeval on see levinud spordivahend ja meelelahutusvahend.

Ajalooliselt on bumerang valmistatud puust või luust. Tänapäevased bumerangid on valmistatud peamiset puidust või plastikust. Spordi otstarbelised profimudelid on sagedamini tehtud spetsiaalsest aerovineerist.

BoomerangFan® on prantsuse bumerangide tootja, kelle valikus on mudeleid igale maitsele. Nii kogenud võistlejatele kui alles alustavale huvilisele ja lastele. Kõiki bumerangi mudeleid tehakse nii vasaku- kui paremakäelistele. Kõik meie valiku bumerangi mudelid on oma ala tipptegijate poolt korralikult läbi testitud.

Bumerangi viskamine on maailmas laialt levinud hobi ja spordiala.

Bumerangi visketehnika

Bumerangi viskamise puhul peab arvestama teatud reegeleid et saavutada parimat tulemust. Kuna bumerang visatakse natuke ebaloomuliku nurga all, siis peab seda alguses lihtsalt proovima ja harjutama.

  1. Soovitame valida tuulevaikse ilmaga päeva ning valida koht kus oleks piisavalt vaba ruumi (põld, heinamaa, suur parkla, mere ääres rannas..)
  2. Tuule suund on oluline. Nii nagu mudellennukeid nii, tuleb ka bumerang visata lendu alati praktiliselt vastu tuult.
  3. Õige käeshoidmine. Sa pead hoidma bumerangi käes nii, et ilus kaunistustega pealmine pool on sinu poole ja lame alumine pool sinust väljapoole, eemale. Hoia bumerangi otsast tugevalt pöidla ja nimetissõrme vahel. Enne viset pööra ranne tagasi enda poole nii, et bumerangi haru on pea aegu vastu rannet.
  4. Hoia bumerangi ca 20 kraadise kaldega paremale. Pane tähele, et bumerangi ei tohi visata lapiti nagu lendavat taldrikut kuna siis on tema kinni püüdmine keeruline ja ohtlik. Harjuta natuke kerge viskega kuni saad tunnetuse kätte enne kui hakkad täie jõuga viskama.
  5. Viska alati vastu tuult ja umbes 45 kraadi paremale. Vasakukäelised viskavad 45 kraadi tuule suunast vasakule.
  6. Ja lõpuks. Proovi visata oma bumerang kergelt ülespoole andes talle korraliku pöörlemise hoo. Ära üle pinguta- sellest ei mingit ole kasu.

Hea vise toob bumerangi sinu juurde tagasi. Alguses proovi tagasi lendav bumerang püüda kinni vähemalt oma kahe peopesa vahele nagu võileib. Tulevikus võid katsetada loomingulisemaid püüdmise viise.

Sõltuvalt tagasipöördumisest muuda oma järgmist viset (rohkem vasakule, rohkem paremale, suurema nurgaga väiksema nurgaga jne), et saavutatada parimaid tulemusi.

avaleht algus

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: