Allahindlus! -15%

Lilleseemnesegu “Tempokas õitemeri” 130g

Original price was: 19.95 €.Current price is: 16.99 €.

Postitus 1-3 tööpäeva jooksul

Laos

Tootekood: FlowerMix_4928 Kategooriad: , , ,

Lilleseemnesegu “Tempokas õitemeri”

Üheaastane kontrastsete värvidega lilleseemnesegu profisarjast pikalt õitsevatest lilledest, kõrgus 50-60 cm. Meelitab ligi mesilasi ja kasulikke putukaid. Pakendis 40 g lilleseemneid ja vermikuliiti külvamise hõlbustamiseks.

Kuna paljud looduslikud niidud on kadunud või põllumaadeks muudetud, siis on ka liblikaid, kimalasi ja linde, kes aasadest sõltuvad palju vähem kui veel kümmekond aastat tagasi. Külva oma aeda peenrasse või kasvõi muru hulka natuke lilleaasade lilli. Nii meelitad oma aeda palju erinevat liiki liblikaid, kimalasi ja linde. Nii lisad oma aeda ka üldist elurikkust.

Kasutusjuhend

Poolkõrge, kirevate värvidega lilleseemnesegu alustab õitsemist 40-50 päeva pärast külvamist ja õitseb mitu kuud. Külvata aprillis-mais päikesepaistelisele kohale, huumuse- ja toitainete rikkasse ning vett hästi läbilaskvasse pinnasesse. Sobib ka kuivale pinnasele. Eemaldage kevadel pärast tärkamist liiga tihedad taimed, et üksikud taimed saaksid paremini areneda.

Pakist piisab 30 m² katmiseks. Külvake 3-5 g/m²-le. Idaneb 7-14 päeva 15-20°C juures. Lilleseemnesegu sobib huumuserikkasse, aga ka kuivale ning päikesepaistelisele kasvukohale. Pakendis on 40 g lilleseemneid ja ühtlase külvamise hõlbustamiseks lisatud vermikuliiti. Enne külvamist segage seemned korralikult vermikuliidiga. Selleks raputage tugevalt pakendit. Valmistage ette külvipind ja külvake segu ühtlaselt pinnale. Rehitsege 1-2 cm sügavuselt pinnasesse. Vajutage mullapind kinni ning hoidke pind niiskena. Seemned idanevad erineva kiirusega. Kaitske külvipinda lindude eest. Kauni tulemuse saavutamiseks jälgige pakendil soovitatud külvimäära.

Külvikulu 130g = 30 m².

Kaal: 130 g

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: