Köögikombain TOOLLIO korpus+ hakklihamasin+ juusturiiv

1 239.00 

Saadaval järeltellimisel

Tootekood: 95002/MR Kategooriad: ,

Komplekt: mootoriplokk+hakklihamasin(+vorstiprits + tomatipüree press)+ juusturiiv

Design by Adriano design

Multifunktsionaalne köögikombain TOOLLIO sobib nii kodukasutuseks aga eriti just profikööki.

NB Hakklihamasina mooduli koonus annab võimaluse kasutada teda ka vorstipritsina ning tomatimahla pressina.

TOOLLIO on kõrgelt hinnatud disainibüroo Adriano design poolt kujundatud ning 125 aastase töökogemusega Itaalia tehase TRE Spade poolt loodud tõeliselt praktiline köögikombain.

TOOLLIO koosneb moodulitest, mis tagab suure kasutusmugavuse ja paindlikkuse. Kuna kõik peamised liikuvad osad on tehtud kvaliteetmetallidest, siis on töökindlus kõrge ja vastupidavus väga hea.

TOOLLIO koosneb peamoodulist, mis sisaldab mootoriplokki ning lisatavaid mooduleid nagu hakklihamasin, juusturiiv, liha pehmendaja (meat tenderizer) ning juurvilja lõikur. Võid valida kohe täiskomplekti või kasutada ainult seda, mida kõige rohkem vajad ja lisamoodulid vajadusel hiljem lisada.

 

Itaali köögikombain TOOLLIO annab mitmekülgsusele ja mugavausele köögis täiesti uue tähenduse. See on esimene profiköögi robot, mis kätkeb ühes korpuses palju eri funktsioone. See on suurepärane lahendus tööpinna optimaalsemaks kasutamiseks- tõeliselt majanduslik eelis neile, kes tavaliselt kasutavad iga protsessi jaoks eraldi masinat.

Toollio ergonoomiline disain laseb kasutajal töötada sama mugavalt nii seadme ees kui küljel, seega on kasutamise praktilisus ja mugavus viidud optimiseerimisel lausa äärmusteni.

TRE Spade kaubamärk on nii Euroopas kui maailmas tuntud juba üle 120 aasta kui eriti vastupidavate ehk nn eluaegsete köögimasinate tootja. Seniajani toodetakse seadmed Euroopas, nende Itaalia Torino tehases. Materjalidest asutatakse ainult kõige vastupidavamaid materjale nagu roostevaba teras, malm ja teised.

TRE Spade on kuulus veel oma auhinnatud disaini poolest. Tavaliselt profiköökidele seadmeid tootvad tehased disaini ei panusta, esikohal on tõhusus. Itaalia teerajaja on aga tuntud nii tehnoloogiliste uuenduste, pikaajalise vastupidavuse kui auhinnatud disaini poolest. Viimastel aastatel on mitmed Euroopa kõrgeimad disaini auhinnad just nende toodetele antud.

Peamised omadused:

 • Korpus on alumiiniumist
 • Mootori võimsus on 750W ehk 1 HP
 • Tellimisel ka kolmefaasilise mootoriga (vaikimisi 220V mootoriga)
 • Kaks kõrvuti asetsevat pöörlevat telge töötavad erinevatel kiirustel (200 pm ja 1400 pööret minutis), mis tagab kõige sobivama kiiruse igasuguse toidu töötlemiseks
 • Eriline kompaktne käigukast võidab tänu väiksemale korpusele lauapinnale ca 30% lisaruumi
 • Täiendav õhkjahuti pikaajalise kasutamise puhul
 • Käigukasti osad on karastatud terasest ja roostevabast terasest ning kogu käigukast töötab pidevas õlivannis
 • Kogu töötav korpus istub nn silla konstruktsioonil ehk jalgadel, mis teeb igasuguste kandikute ja eri mõõdus mahutite kasutamise väga mugavaks

Tehnilised andmed:

 • Kõik lisamoodulid saab kiiresti ja mugavalt täielikult osadeks võtta ja mugavalt puhastada
 • Osadeks võtmisel pole vaja kasutada ühtegi tööriista
 • Põhikorpuse kaal: 19 kg
 • Põhikorpuse mõõdud: 39 x 40 x 34 cm

 

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: