Eesti aednikud eelistavad korralikku ja tugevat kasvuhoonet

Kasvuhoone huvilised ja aednikud võivad natuke kergemini hingata. Kõik märgid näitavad, et kasvuhoonete ostmine ainult hinna alusel on lõpuks ka Eestis läbi. Edaspidi on loota ka kvaliteetsete kasvuhoonete pakkumiste osakaalu suurenemist.

Uurimused näitavad, et inimesed eelistavad jälle pigem veidi rohkem maksta aga saada tugevat ja vastupidavat kasvuhoonet. Enam ei rahulduta paarisaja eurose üheaastase kasvuhoonega, mis talve ja tugevat tuult üle ei ela. Võib öelda, et Eestimaalaste kooliraha on makstud ja õppetund omandatud.

Vahepeal oli üsna raske head kasvuhoonet leida, sest kogu meedia oli servast servani täis üliodavaid ja veel odavamaid superpakkumisi kasvuhoonetele. Võib öelda, et infot oli lihtsalt liiga palju ja ostjad olid segaduses.

Üliodavate kasvuhoonete hinnaralli on läbi

Viimased 5 aastat on nii Eesti kui Läti ja Leedu turgudel toimunud hullumeelne võidujooks kasvuhoone hindadele. Venemaa avarustest ja hiinast toodud kümned tuhanded kasvuhooned oli vaja rahaks teha ja kiiresti. Kes suudab müüja kasvuhoone odavamalt. Kui üks kaupmees pakub 599 euroga, siis teine kaupmees pakub 499 euroga ja kolmas pakub kohe üle 399 euroga. Peaasi, et hulgi ostetud kaup seisma ei jääks.

Erinevad kasvuhoone müüjad ütlevad nagu ühest suust, et see mõtetu hinnaralli on lõpuks tupikusse jõudnud. Kliendid ei taha enam ükskõik kui odavalt selliseid superkasvuhooneid osta. Isegi niisama mitte, sest nende kokkupanemine on tülikas ja kasvuhoone oma odavat hinda väärt.

Tahaks nagu päris kasvuhoonet..

Autoga Eestimaal ringi sõites võib veenduda, et igal maalasel on nüüd kasvuhoone olemas. Õnn on õue peal aga..

“Tahaks nagu midagi paremat. Tahaks ikka sellist päris kasvuhoonet…” ütlevad kliendid tihti kui Rodoaed.ee poole pöörduvad.

Tuleb välja, et esimene nn õppekasvuhoone on ennast kiiresti ammendanud ja perenaisel on juba kindel nägemus silme ees milline tema päris kasvuhoone peaks välja nägema.

“Suurus peaks ikka olema vähemalt 18m2 ja selline kõrge kus saab sees käia ja kus oleks õhku. Ilus peab ka olema, et poleks piinlik külalistele näidata. Noh ja muidugi tugev peab olema. Selline mis talvetormi ei karda ja pole vaja öösel tuulega muretseda, et kas peab vastu või mitte… noh sellist palun mulle”.

Ülessanne on selge. Tuleb pakkuda parimat, mis kestab ka lastelastele.

Eluaegne kasvuhoone

Oleme juba aastaid tagasi toonud käibele termini eluaegne kasvuhoone. Kuidas paremini kirjeldada kasvuhooneid, mille tugevusarvutused, profiilid ja ühendused on arvestatud kestma aastakümneid. Alumiiniumist profiilid on paksemad kui hädapäraselt vaja ja katteplaadid on paksemad kui üldiselt levinud. Kasvuhooneid kus kõik on läbi mõeldud mitte tootmise lihtsuse seisukohalt vaid optimiseeritud just kasutaja mugavuse vaatevinklist. Kõik on omal kohal, õigel kõrgusel ja käepäraselt paigas.

Jutt käib muidugi kuulsatest Belgia Euro-Serre kasvuhoonetest, mis on olnud teerajajaks ja eeskujuks ka paljudele jäljendajatele üle maailma. Aga kasvuhoone areng pole veel kaugeltki lõpuni jõudnud. Kasvuhoone kasutaja elu lihtsustavaid täiustusi tehakse pidevalt juurde.

Loe lisaks:

Kasvuhoone valiminePolükarbonaat või klaas kasvuhoonel?Kasvuhoonet paigalda sügisel ja taimi külva kevadelKasvuhoone kasutamine talvelKasvuhoone kaitsmine tormi korralKasvuhoone on investeering tervisesseKasvuhoone hooldustööd sügiselKasvuhoone montaazKasvuhoone soojapidavusMida kasvuhoones kasvatada7 põhjust kasvuhoonet pidadaMilliseid abivahendeid kasvuhoones kasutada?Konteineraiandus kasvuhoonesTomati kasvatamine kasvuhoones

Kogu kasvuhoonete valik meie E-poes: Euro-Serre   Hobby   ACD   Floria

Kasvuhoone värvimine, Kasvuhoone montaaz, Polükarbonaat või klaas kasvuhoonel, Kasvuhooned nõudlikule kasutajale

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: