Osonaator hallituse ja halva lõhna vastu

Osonaator on uuesti avastatud vana ja tuntud tehnoloogia. Osooni gaasiga õhu ja ruumide puhastamine ei ole midagi uut aga seda ei ole ka kunagi varem vaja läinud sellises ulatuses kui täna maailmas. Osonaator aitab vabaneda umbselt seisnud hoonetes ja autodes halvast lõhnast, hallitusest ja seentest.

Osonaator ja osoon on väga tõhus desinfitseerija

Pole olemas kiiremat ja tõhusamat tehnoloogiat suure koguse õhu ja ruumide desinfitseerimiseks kui seda on osonaator. Osoon oksüdeerib baktereid ja muid mikroorganisme 3000 korda effektiivsemalt kui näiteks kloor.

Osoon looduses

osonaator

Tänu tuntud loodusteemalisele telesaatele Osoon ehk O3 tunnevad kõik eestimaalased seda gaasi. Osooni esineb ka looduslikult aga peamiselt kõrgemas atmosfääris või siis peale välgulööki äikesega. Äikese aeg on õhus palju osooni ja seda me tunneme kui värskendavat mereõhku.

Äikesega on õhus siiski osoon väga lokaalselt ja laguneb väga kiiresti hapnikuks. See on hea sest suures koguses on osoon väga mürgine. Ja just see tulebki meile täna appi. Osoon on nagu üliaktiivne hapnik, mille toimel kõik hästi kiiresti oksüdeerub. Tänu sellel omadusele saame osooniga suletud ruumides hävitada igasugused bakterid, hallituse, seened ja ka kahjurputukad.

Osonaator- mis masin see on

Osonaator on tegelikult lihtsalt seade, mis toodab osooni gaasi. Osonaatori tuumaks on tugeva voolu toimel töötav generaator, mis teeb tavalisest õhuhapnikust osooni gaasi.

Seadmes on veel puhur, mis puhub loodud osooni ruumi laiali ja pardaarvuti mis juhib protsessi.

Kuna osonaatori töötamise aeg ei saa ruumis inimesi viibida, siis töötab ta täisautomaatselt režiimil etteantud ajaliste tsüklitena. Kasutajale on see kõik väga lihtsaks tehtud. Väga mugavaks ja turvaliseks.

Osonaator on tasuta desinfitseerimine

Osonaatoril on väga palju rakendusi. Temaga on väga lihtne ja mugav desinfitseerida kiiresti eluruumide, terve kontori, hotelli või töökoja ruumid.

Selle asemel, et saata 250 töötajat puhastuspudelite ja lappidega ruumi seinu, lagesid ja põrandaid aga samuti kõik asju laudadel üle pesema, pannakse lihtsalt osonaator tööle, uksed kinni ja kui tsükkel on lõppenud on ka ruumid täielikult desinfitseeritud.

Kuna osoon on gaas, mis pääseb ruumis igale poole, siis pole karta, et mingid kohad jäävad nii öelda kahe silma vahele. Ja see kõik on täiesti tasuta kuna osonaatoril ei ole kulumaterjale. Osoon tehakse tavalisest õhust meie ümber ja peale kasutamist laguneb ta uuesti tavaliseks õhuks tagasi.

Osonaatori kasutasalad

osonaator

Osonaatoriga saab puhastada kõiki ruume aga toome näidetena mõned rakendused. Võib olla leiad siit ka endale kasuliku rakenduse.

  • Eluruumid, garaazid
  • Kontorid, suitsuruumid, koridorid
  • Autopesulad
  • Hotellid
  • Haiglad
  • Restoranid
  • Transpordifirmad (trollid, trammid, taksod, laevad jne)
  • Prügiruumid
  • Erasõidukid seest
  • Pikamaa veokid jne

Osonaatoriga halbade lõhnade vastu

Kuna osonaator likvideerib nii bakterid kui seened, siis sobib ta suurepäraselt ebameeldivatest lõhnadest vabanemiseks.

Heaks näiteks on töökodade riietusruumid, restoranide köögid, vanakraami poed, autosalongid, põlenud majad jne.

Osonaator eemaldab väga kergelt ebameeldivaid lõhnu tekitavad bakterid ja sellega kaob ka lõhn ise kui nende elutegevuse jääk. Mõelge vaid kui kerge on suurt kööki lõhnast puhastada või siis käsitsi üle küürida. Kui kerge on riietusruumist või keldrist kopitanud lõhna eemalda või siis… ma ei teagi kuidas. Vahel aitab ainult remont ja ülevärvimine selle vastu.

Osonaatori saad valida siit: Osonaator

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: