Oksakäärid naistele

Oksakäärid naistele sobiva suurusega ja naisterahva käele sobiva kujuga. Samad mudelid sobivad muidugi hästi ka kõikidele noortele ja lastele.

Oksakäärid naistele on uus asi. Seni on olnud poodides oksakäärid lihtsalt sama suurusega kõikidele kasutamiseks. Kui aga oksakäärid on käele liiga suured ja liiga pika käepidemega, siis kulub väiksema käega kasutades kordades rohkem energiat kui peaks. (Umbes nagu vene aeg sõitsid ka lapsed suurte meestekatega aga kuna raam oli liiga kõrge ja sadulas istuda ei ulatanud, siis vändati ühe jalaga raami alt. Kas kellelgi tuleb tuttav ette?) Käsi väsib kiiresti ja ega randme ülekoormustest tulenevad traumadki pole võimatud. Selle pärast on saksa käärimeistrid loonud täiesti erinevad mudelid vastavalt käe suurusele.

Õige suurusega oksakäärid teevad aiatöö oluliselt lihtsamaks ja mugavamaks. Aiatöö peaks olema nauding mitte töö.

Korralikud saksa oksakäärid

Saksa Berger kaubamärk on nii Euroopas kui maailmas tuntud juba aastast 1919 kui eriti mugavate ja kvaliteetsete aiatööriistade tootja. Seniajani toodetakse aiatööriistad Euroopas, nende Saksamaal asuva Wuppertali tehases. Tänapäeval kui odavam on toota hiinas, on see suur haruldus ja väärtus. Materjalidest kasutatakse ainult kõige vastupidavamaid nagu roostevaba teras, karastatud teras, pronks, valualumiinium, naturaalne puit ja teised.

Oksakäärid naistele ja noorele aednikule

Igaüks kes on kunagi kääridega oksi lõiganud või kuivanud lillevarsi piiranud, teab kui väsitav võib olla vale suurusega käepide. Halvemal juhul võib paaritunniste kasutamisega käed rakku hõõruda.

Igasuguse tööriista käepide peab mugavalt kätte istuma nii, et ei tunne ebamugavust ega pinget. Nii ongi Bergeri nutikad disainerid mõõtnud ja testinud ja loonud erinevaid mudeleid väiksema käega aednikele- naisterahvad, noored aednikud ja miks mitte ka väiksema käega meesaednikud kuna määrab ikkagi käe kuju.

Sirge teraga oksakäärid naistele 1100

Oksakäärid naistele Berger 1100 on klassikalised sirge teraga naiste oksakäärid, mis istuvad väga mugavalt kätte. Oksakääre tehakse sirge teraga ja allapoole kaldus teraga. Neil on erinev rakendus.

Oksakäärid naistele Berger 1100

Käepideme kuju on loodud just selliselt, et käes hoides ja kasutades ei tunneks pinget ja väsimust isegi pikalt töötades.

Liiga suure käepidemega kääridega töötades tekib tüüpiliselt pinge randmes ja pöidlas kuna me peame avaldama suuremat survet, et aiakäärid käest ei libiseks. Täpselt istuva käepideme puhul seda ei juhtu.

Oksakäärid on kerged- kaaludes kõigest 215g. Samal ajal on nad väga vastupidavatest materjalidest nagu karastatud ja sepistatud teras. Käepide on mugavast, pehmest ja libisemiskindlast materjalist. Disainis on kasutatud ilusaid värvitoone, mis mõjub ka esteetiliselt turgutavalt.

Oksakääri tera saab fikseerida kahes asendis- lukustada täiesti või piirata avanemist poole peale. See on väga mugav kui lõikate peenikesi lillevarsi või oksi ja selle asemel, et teha iga kord sõrmedega täisavanemise liigutus- piisab poolest liigutusest. Oksakäärid lihtsalt ei lähe täiesti pärani lahti.

Kaldus teraga oksakäärid naistele 1104

Kaldus teraga Berger 1104 oksakäärid on kõike seda mis eelnev mudel aga lisaks on tera suunatud 15 kraadi allapoole.

Oksakäärid naistele 1104

Tera allasuunamine annab suure eelise olukorras kui meil on vaja pikalt lõigata oksi enda ees. Näiteks põõsaid või hekki. Selle asemel et hoida kätt allpoole suunatult ehk pöörata rannet, võime hoida kätt randmest sirgelt ja väsitame oma randmeid kordades vähem. Kerge kaalu ja materjalide osas on need aiakäärid sarnased eelmisele mudelile.

Vahetatavad terad ja õlitusava

Mõlemad oksakäärid on vahetatavate teradega ja mugava õlitusauguga. Vahetatavad terad on enamusel Bergeri oksakääridel ja see on väga mugav võimalus. Selle asemel, et tugevalt täkitud või viga saanud käärid ära visata, saate välja vahetada lihtsalt lõiketera plaadi.

Enamus väiksemaid täkkeid saab tegelikult kenasti välja lihvida kui kasutada korralikke peeneteralisi luiske. Berger pakub ise oma valikus kahte eri suurusega ja eri jämedusega teritusluisku, mis sobib nii nugade kui kääride teritamiseks.

Õlitusauk on samuti hea asi. Kui teil on vaja oma oksakääre õlitada, nagu seda peaks tegema regulaarselt vähemalt kord aastas. Siis pole teil vaja kinnituskruvi lahti keerata nagu teiste tootjate kääridel. Kruvi servas on väikene õlitusava kuhu tuleb lasta paar tilka õli. Sealt jookseb õli juba ise otse kääride telje peale ilma midagi lahti keeramata ja uuesti sulgemata. Niimoodi on vastupidavus ja kerge hooldus tagatud aastakümneteks. Uuringud näitavad, et korralike tööriistu hoitakse ja hooldatakse aastakümneid.

Oksakääride kasutamist ei tasu karta, Kööginugade teritamine,

Kõik oksakäärid leiad meie e-poe valikust: Oksakäärid

Luba endale parimat

Head kasutamist!

Kogu valik meie E-Poes: Pesakastid ja LinnusöögidKasvuhoonedAiatarbedKöögiseadmedMänguasjad

Oksakäärid naistele, Hakklihamasina kasutamine, Taimede ettekasvatamine, Kasvuhoone värvimine, Vaakumpakendamine, Banaani kasvatamine, Toidukuivati kasutamine, Puitbetoonist pesakast, Polükarbonaat või klaas kasvuhoonel, Kaktuste kasvatamine, Lindude talvine toitmine, Palmide kasvatamine, Kasvuhoone paigaldus, Ingveri kasvatamine, Rododendronite peenra rajamine

Kõik Parimad Pakkumised Ja Uudised Otse Sinu Emailile

Meil saab maksta:

seb-logo
swed-logo
lhv-logo
liisi-logo
visa_mastercard_logo
estojarelmaks-logo
Jälgi meid: